BHP i wycinanie liter z folii

Mój mąż ostatnio postanowił zadbać o bezpieczeństwo naszych dzieci. Nie tylko kupił taśmy odblaskowe, którymi obkleił im plecaki, niektóre ubrania, ale też rowery do tego stopnia, że świecą mocniej niż auto na długich światłach.

Precyzyjne wycinanie liter z folii

wycinanie liter z foliiPodziwiam go za jego wytrwałość w tej sprawie, bo taśmy odblaskowe jakie zdobył wykorzystał nawet przy płocie, dzięki temu wjeżdżając do domu po ciemku widać wszystko bardzo wyraźnie. Kiedy robił remont domku dla gości, użył taśmy bhp, aby odseparować teren budowy, od terenu bezpiecznego. Dzieci widząc taśmy bhp, wiedziały, że nie mogą iść dalej. Powiedział im, że jak zdejmie taśmy bhp, to będą znowu mogły się bawić za domem dla gości. Właśnie, podczas remontu bardzo sobie chwalił zastosowania jakie ma taśma butylowa. Powiedział, że ta taśma butylowa pozwala mu na swobodną pracę, a przede wszystkim na higieniczną. Był naprawdę zachwycony. W zasadzie, dobrze było na niego spojrzeć takiego zaaferowanego nowym zajęciem. Mąż pracuje w firmie poligraficznej i codziennie wykonuje wycinanie liter z folii, co jest pracą bardzo precyzyjną, ale i monotonną, dlatego czasem wraca z pracy znużony. Wczoraj przyjechał i miał ze sobą znaki adr. Spojrzałam na niego zdziwiona, a on na to, że takie znaki adr to świetne ostrzegacze. No tutaj pomyślałam, że trochę przesadza, ale się uparł, że te znaki adr na pewno znajda odpowiednie zastosowanie w domu i mi to udowodni. Muszę przyznać, że taśmy odblaskowe to jeszcze rozumiałam, ale te znaki adr zupełnie nie pasowały mi do naszego domu.

Przecież nie mieliśmy żadnych niebezpiecznych substancji, żadnych materiałów wybuchowych przed którymi te znaki adr miałyby nas ostrzegać. Mój mąż, to jednak zawsze musi postawić na swoim i tak się stało tym razem. Bardzo go uwielbiam.