Biuro projektowe i młody projektant

Umówiliśmy się z moim partnerem życiowym na spotkanie w biurze projektów. Telefon odebrał bardzo sympatyczny człowiek, który przedstawił się jako architekt wnętrz. Uznaliśmy, że porozmawiamy z nim właśnie na temat urządzenia naszego mieszkania.

Najlepsze biuro projektowe w Gdańsku niedaleko nas

biuro projektoweUmówiliśmy się i pojechaliśmy. Najlepsze biuro projektowe w Gdańsku, które odwiedziliśmy znajduje się całkiem niedaleko naszego mieszkania, więc nie musieliśmy długo jechać. Na miejscu jednak byliśmy mocno zaskoczeni, bo spodziewaliśmy się, że projektant wnętrz będzie raczej w starszym wieku. Jego głos był bardzo poważny i sugerował, że rozmawiamy z mężczyzną grubo po trzydziestce, tymczasem architekt wnętrz, którego spotkaliśmy na miejscu miał może ledwie dwadzieścia pięć lat. Troszkę byliśmy początkowo zawiedzeni tym faktem, ponieważ chcieliśmy, aby projektowanie wnętrz wykonane było przez człowieka doświadczonego. Nie spodziewaliśmy się zaś tego doświadczenia po człowieku ledwie po studiach. Jakoś jednak od słowa do słowa przekonał nas do siebie. Wydawał się mieć pojęcie o tym, co robi i opowiadał o tym bardzo fachowo. Postanowiliśmy mu zaufać i powierzyć mu zadanie, aby wykonał nowe aranżacje wnętrz w naszym mieszkanku. Bardzo zdziwiliśmy się, kiedy mówił, że kiedyś nawet robił projektowanie wnętrz sklepów, bo to musi być przecież zupełnie inna bajka. Tak nam się przynajmniej wydawało. Zyskał jednak w naszych oczach. Przecież projektowaniem wnętrz, na które wszyscy przechodnie będą patrzeć jest nie lada zadaniem. Wyczynem jest sprawienie, aby ludzie dobrze odbierali sklepowy wygląd i dobrze się w tym lokalu handlowym czuli. Zapłaciliśmy za usługę i umówiliśmy się co do szczegółów.

Muszę przyznać, że ani trochę się nie zawiedliśmy. Wręcz przeciwnie, młody architekt wnętrz miał bardzo świeże spojrzenie na temat wystroju. Bardzo przypadło nam ono do gustu. Teraz wiemy, że nie warto na wstępie kogoś skreślać, ulegając stereotypom.