Budowa domu a projektant wnętrz

Rodzice zbudowali dom. Dom znajduje się poza miastem Gdańsk. Dojazd do domu z pracy zajmuje około trzydziestu minut. Czas dojazdu jest taki sam jak do mieszkania. Mieszkanie w domu zawsze było marzeniem mojej mamy.

Projektant wnętrz i zagospodarowanie przestrzeni

projektant wnętrz Jak brali ślub tata jej obiecał, ze kiedyś wybuduje dla niej dom. Trójmiasto oferuje chętnym klientom wiele działek budowlanych na sprzedaż. Tata korzystał z pomocy znajomych budowlańców. Sam pracuje w tej branży więc sporo rzeczy wykonywał też sam. Natomiast mama jest architektem. Architekt wnętrz to dobry zawód i moja mama zawsze chwali swoją pracę. Pracuje w biurze od dziesięciu lat. Od początku wiedziała jak nasz dom ma wyglądać. Tata zgodził się na wszystkie propozycje, które mama projektowała. Projektant wnętrz pracujący na terenie Gdańska musi wiedzieć jak prawidłowo zagospodarować przestrzeń domu lub mieszkania. Moja mama miała ten zmysł. Wiedziała jakie kolory powinno się łączyć. Jak ustawić meble żeby ładnie się komponowały. Nasze mieszkanie było urządzone w sposób nowoczesny i dzięki temu szybko udało się rodzicom go sprzedać. Mama nawet nie musiała przygotowywać home staging. Agencja nieruchomości na początku to proponowała. Jednak gdy agent zobaczył nasze mieszkanie i dowiedział się, że mama pracuje jako architekt wnętrz wiedział już, że home staging nie będzie konieczny. Mieszkanie raz dwa się sprzedało a my już mogliśmy wprowadzić się do naszego domu. Projektowanie wnętrz sprawiało amie dużo radości. Jestem pełna podziwu, ze wiele rzeczy, które do domu zakupiła były naprawdę w niskich cenach. Natomiast efekt końcowy, który uzyskała jest rewelacyjny.

Nikt, nie uwierzyłby jak tanie były niektóre rzeczy. Podziwiam mamę za zapał i zaangażowanie w swoją pracę i tatę za to,że spełnia mam życzenia. Nawet dwadzieścia lat po ślubie.