Całkowita odmiana dzięki diecie

Znowu te ulotki o diecie pudełkowej z dostawą w Warszawie, westchnęłam pod nosem wyciągając listy ze skrzynki. Już miałam ją wyrzucić do kosza, gdy za moimi plecami głośno trzasnęły drzwi i na schodach mignęła mi tylko wysportowana sylwetka jakieś kobiety. Ubrana w strój do joggingu wbiegała bez problemu na kolejne piętra, nie korzystała z windy.

Sekrety diety pudełkowej

dieta pudełkowa z dostawą w WarszawieNie to co ja, która zadyszkę miała już na pierwszym piętrze. Jeszcze raz spojrzałam na reklamę diety pudełkowej z dostawą w Warszawie i ze złością zmięłam ją w garści. Już tyle razy zaczynałam i nic. Ciągle coś gotowałam dietetycznego, głodziłam się, jadłam warzywa, piłam 2 litry wody a waga ani drgnęła. Z zazdrością obserwowałam znikające plecy dziewczyny wbiegającej teraz już na 3 piętro naszej starej kamienicy. To nie dla mnie, ona jest tyle lat ode mnie młodsza, że jej łatwiej biegać. Przystanęłam przed drzwiami mojego mieszkania, gdy nagle dziewczyna zbiegła piętro niżej i stanęła przede mną. Cześć, powiedziała nieznajoma. Podniosłam głowę i zaniemówiłam. To była Kinga, moja sąsiadka z 5 piętra ale jak ona wyglądała! Jeszcze niedawno była grubaską! A teraz co najmniej 20 lat młodsza, z piękną fryzurką, w sportowym stroju i tryskająca energią. Jak to się stało? Co ją tak odmieniło? Kinga uśmiechnęła się tylko i spojrzała na ulotkę mówiącą, czym jest dieta pudełkowa z dostawą w Warszawie. Tak, ja też nie wierzyłam, że to możliwe ale postanowiłam spróbować.

Zamówiłam cały zestaw diety pudełkowej w firmie, mówiła dalej Kinga, z gratisową dostawą w Warszawie. Jak zobaczyłam pierwsze efekty, to od razu zamówiłam następny zestaw.  I co, jak ci się teraz podobam? ciągnęła moja stara nowa sąsiadka. Od razu żyć mi się zachciało. Po dawnej Kindze nie ma już śladu. Wypróbuj i ty, nie będziesz żałować.