Ceny basenów ogrodowych

 

Czas spędzany z dziećmi to jedne z najlepszych chwil w moim życiu i dlatego staram się poświęcać go trójce moich pociech jak najwięcej. Zazwyczaj gramy w różnego rodzaju gry, dość często jeździmy do ZOO albo nad jezioro. Czasami znajdujemy jednak ciekawe zajęcie u nas w domu i muszę przyznać, że czasami można z takich chwil wiele wydedukować.

Nowy basen ogrodowy

baseny ogrodowe cenyTej wiosny tak się zdarzyło, że postanowiliśmy pooglądać rodzinne zdjęcia. Zaczęło się niewinnie, ale w pewnym momencie doszliśmy do mojego zdjęcia z młodości, na którym taplam się w małym dmuchanym basenie. Bardzo zainteresowało to moje dzieci które zgodnie stwierdziły, że musiałem mieć super dzieciństwo, skoro miałem do dyspozycji taki basen. Dało mi to do myślenia, ponieważ wyraźnie dało się zauważyć, że też chciałyby taki basenik nawet, jeśli nie zapytały o to wprost. Postanowiłem więc sprawdzić, jakie są obecnie dostępne baseny i ile taka inwestycja kosztuje. Okazało się, że jeśli chodzi o baseny ogrodowe ceny małych dmuchanych modeli zaczynają się od kilkudziesięciu złotych, ale duże konstrukcje dla całej rodziny na stelażu można spokojnie kupić już za kilkaset złotych. Nie była to wielka inwestycja, a w ogrodzie spokojnie znaleźlibyśmy na niego miejsce. Ustaliłem więc z żoną, że skoro nasze dzieciaki wyraźnie chcą taki basen, lubią wodę, a my mamy na niego miejsce i możemy pozwolić sobie na taki wydatek, to z okazji końca roku szkolnego kupimy dzieciom rodzinny basen ogrodowy.

Kiedy w dniu zakończenia roku szkolnego poszliśmy z dziećmi na tradycyjny rodzinny obiad zapytaliśmy ich jeszcze, czy pamiętają naszą rozmowę i czy nadal chcą basen. Były zszokowane ponieważ nie pomyślały o basenach składanych i były zachwycone tym pomysłem. Tydzień później kąpaliśmy się już wspólnie w naszym nowym basenie ogrodowym.