Chcę zlecić projekt mojego niedużego ogrodu

 

Działkowicz to ze mnie żaden. Nawet trawy zasiać nie potrafię. Uwielbiam jednak naturę i spędzanie czasu na powietrzu. Wpadłem na genialny pomysł. Zlecę komuś zaprojektowanie ogrodu, który mimo iż jest nieduży to będzie praktycznym miejscem.

Znany projektant zajął się moim niedużym ogrodem

projektowanie niedużych ogrodów w KrakowieMi to się marzy, by mieć taki ogród z kwiatami, grillem i miejscem do wypoczynku. Chciałbym mieć zawieszony hamak, albo jakąś huśtawkę. Zgłosiłem się do mojego kumpla, który wykonuje projektowanie niedużych ogrodów w Krakowie i zapytałem, czy znajdzie czas, żeby zająć się moją działką. Nie chcę tam żadnych owoców czy warzyw, ponieważ to miejsce służy mi jedynie do wypoczynku. Kumple akurat nie miał żadnych zleceń i obiecał do mnie przyjechać, żeby obejrzeć cały teren. Kiedy przyjechał to od razu zauważył, że na mojej działce jest mnóstwo możliwości i na pewno coś ciekawego dla mnie zaaranżuje. Kiedy zapytałem go o cenę to nie chciał nic mówić. Stwierdził, że jak już wykona dla mnie projekt, z którego będę zadowolony to się dogadamy. Od tamtego czasu był moim częstym gościem i pracował na powietrzu. Uważał, że dzięki temu wpada mu do głowy mnóstwo ciekawych pomysłów. Znalazł nawet miejsce na hamak oraz kącik na grilla. Byłem bardzo zadowolony a cały projekt z każdym dniem nabierał wyraźniejszych kształtów. Kiedy już wszystko wykonał to byłem pod wielkim wrażeniem. Jego projekt bardzo mi się podobał i od razu chciałem przejść do jego realizacji. Kumpel polecił mi ludzi do pracy, których zatrudniłem.

Mam teraz na swojej działce piękny mały ogród, który jest najładniejszy. Zgłosiłem się nawet do konkursu, który był organizowany dla działkowców i go wygrałem. Nauczyłem się dbać o ogród i potrafię teraz wszystko zrobić zupełnie samodzielnie.