Chciałbym stworzyć własną makietę architektoniczną

Cześć, mam na imię Dominik i chciałbym dzisiaj opowiedzieć wam troszkę o osobie i o moim nowym wspaniałym projekcie. Zacznę jednak od siebie. Mam 15 lat i jestem uczniem trzeciej klasy gimnazjum.

Makiety architektoniczne to sztuka

makiety architektoniczneMieszkam z rodzicami i młodszą, sześcioletnią siostrą w domu jednorodzinnym w małej miejscowości. Mam dużo fajnych kolegów, lubię grać w piłkę i oglądać filmy na podstawie komiksów. Jednak moją największą pasją są modele architektoniczne. Tym hobby zaraził mnie mój dziadek, który sam tworzył takie makiety. Kiedy byłem jeszcze małym chłopcem i chodziłem do przedszkola, dziadek już wtedy zabierał mnie na przeróżne wystawy i pozwalał mi pomagać, kiedy sam tworzył modele domów. To była dla mnie największa frajda. Kiedy byłem mały traktowałem rekomendowane przez wielu makiety architektoniczne jak plac zabaw, klocki i tym podobne. Jednak dzisiaj tworzenie takich makiet jest dla mnie po prostu sztuką. Samodzielnie zbudowałem już kilka domów i statków kosmicznych. Jednak teraz przyszedł czas na stworzenie najprawdziwszej makiety. Takiej, która będzie przedstawiała całą moją okolicę, łącznie z domami sąsiadów i lasami, które nas otaczają. Uwierzcie mi, że zbudowanie takiego projektu, to naprawdę ogromne przedsięwzięcie. Mam nadzieję, że starczy mi na to wszystko cierpliwości, bo w tym przypadku to właśnie cierpliwość i niesamowita dokładność są kluczem do sukcesu. Mam nadzieję, że będziecie trzymać za mnie swoje kciuki i dopingować mnie w moich staraniach. Czas, który sobie daje na wykonanie tego projektu, to 8 miesięcy, chciałbym zdążyć do wakacji letnich.

Nie ukrywam też, że założyłem się z dziadkiem, że wyrobie się do tego czasu. Jeśli wygram dziadek obiecał mi wspaniałą nagrodę. Dzisiaj przygotowałem projekt i jadę kupić pierwsze materiały. Trzymajcie kciuki!