Czas na zakupy – nowoczesna moda włoska

Oj uwielbiam ten początek miesiąca, w którym wchodzę na konto i widzę ładną sumkę. W tym miesiącu postanowiłam sobie w końcu trochę odnowić moją szafę, więc wybrałam się z narzeczonym na zakupy, bo on mi zawsze doradza ze wszystkim.

Moda włoska i wydana wypłata

moda włoska

W moje oko wpadły włoskie sukienki, bo jakaś na pewno przyda mi się na jakąś okoliczność, zwłaszcza, że niedługo moja siostra miała mieć osiemnastkę. Przymierzyłam kilka i wybrałam taką w kolorze miętowym z uroczą kokardką z tyłu w pasie i rozkloszowanym dołem. Uznałam, że będzie idealna i mój ukochany również to potwierdził. Ich włoskie ubrania damskie są przeurocze i każdemu będę je polecała. Bo są warte uwagi w każdym przypadku. Jeśli jakaś kobieta lubi klasykę, to nie ma się co zastanawiać. Stwierdziłam, że nowoczesna moda włoska sklep internetowy jest stworzona specjalnie do moich potrzeb. Jak mam mniejsze fundusze, to sklep internetowy oferuje czasem niższe ceny niż w sklepach, bo nie płacą za wynajem lokalu, więc ceny są konkurencyjne, ale zawsze jednak wolę namacalnie sprawdzić i przymierzyć. Czasami i stamtąd kupuję, no ale jak już jestem pewna stuprocentowo rozmiaru. Oglądałam jeszcze coccinelle torebki bo już dawno chciałam mieć jedną taką, ale to jeszcze chyba nie za tą wypłatę, odłożę sobie troszkę, i może za miesiąc ją nabędę. Każda kobieta chyba ma bzika na punkcie torebek, małych i dużych, Ja wolałam te wielkie, bo mogłam w nie wszystko zmieścić, ale to też miało swój minus. Taki, że nigdy nie mogłam nic szybko w nich znaleźć. Musiałam wywalać wszystko i przewracać, zanim się dokopałam do pożądanej rzeczy.

Znajomi się ze mnie śmieli patrząc, co mam w tej swojej torbie. Mówili, że jeszcze tam tylko konia z kopytami brakuje, bo mam całkiem niezły zapas wszystkiego, włącznie z jedzeniem, kosmetykami i jakimiś zeszytami.