Czas rozpocząć wideofilmowanie

Ostatnio pomyślałam sobie, jak miło tak spotkać się ze znajomymi i spędzać razem czas. Zawsze wpadniemy na jakieś głupie pomysły, zwiedzamy ciekawe miejsca i wszędzie nas pełno. Żadne z nas nie ma jeszcze rodziny i dzieci, a z doświadczenia wiem, że kiedy każdy dorasta, to przestaje mieć tyle czasu i te znajomości zaczynają się rozpadać.

Filmowanie naszych przygód

wideofilmowanie ostrów wielkopolskiNie da się zatrzymać czasu, jednak można uwieczniać chwile. Pomyślałam, że żyje tylko raz i muszę zaopatrzyć się w dobry aparat z nagrywaniem, żeby uwieczniać wszystko, co się wokół mnie dzieje, żebym tego nie zapomniała. Dlatego wideofilmowanie ostrów wielkopolski było jedyną szansą na to, żeby w jakiś sposób utrwalić te momenty z życia. Miałam dwa psy i kota, więc pierwsze co zrobiłam, jak kupiłam porządną kamerę, to nagrałam krótki film o tym, że psy z kotem mogą żyć w zgodzie. Niektóre rzeczy publikowałam w internecie. Okazało się, że sporo osób mnie ogląda. Zaczęłam więc zajmować się tym na poważnie. Filmowałam spędzanie czasu ze znajomymi. Internet zaczął żyć tymi naszymi historiami. Ludzie komentowali, że zazdroszczą nam takiego zgrania. Im więcej osób nas oglądało, tym bardziej musiałam pracować nad jakością nagrań. Musiałam ustawić w kamerze odpowiednią rozdzielczość i jakoś, ustawić lampę błyskową, tryb makro. Wszystko było dla mnie na początku trudne do ogarnięcia, jednak jakoś się nauczyłam. Trzeba też zadbać o dobre oświetlenie, kiedy jesteśmy w różnych pomieszczeniach.

Super, że jedno z moich marzeń się spełniło. Nie tylko utrwalam ważne momenty z życia, ale też mogę się nimi podzielić z całym światem. Jestem zadowolona, że ludziom podoba się to, co mam do przekazania i coraz więcej osób z dnia na dzień nas ogląda. Filmowanie jest bardzo wciągające.