Czekam na informację od fotografa o zdjęciach ślubnych

Jestem bardzo niewyspana dzisiaj. Jest niedziela godzina dwunasta. Powoli muszę się zbierać bo o godzinie czternastej mamy poprawiny. Mój ślub był wymarzony. Wszystko odbywało się tak jak to zaplanowaliśmy.

Zdjęcia ślubne się podobają

zdjęcia ślubneLokal, w którym odbyła się uroczystość znajduje się na obrzeżach miasta warszawa. Restauracja zapewniła nam pyszne jedzenie. Jedzenie było chwalone przez gości. Wiem, ze jedzenie jest bardzo ważne na takich nocnych uroczystościach. Dla mnie najwalniejszy był fotograf i oprawa muzyczna. Dj spisał się na medal. Większość czasu spędziłam na parkiecie więc mogę to potwierdzić. Fotograf był z nami do wczesnych godzin porannych. Położyliśmy się spać około godziny szóstej. Zdjęcia ślubne będę mogła obejrzeć dopiero za jakiś czas. Fotograf musi je opracować. Zdjęcia ślubne jak będą gotowe do obejrzenia to zostanę poinformowana telefonicznie o tym fakcie. Mam nadzieję, ze dwa tygodnie szybko mi zleca. Fotografia ślubna jest dla mnie bardzo ważna ponieważ to pamiątka na lata. Ślub odbywa się raz w życiu przynajmniej ja mam takie założenie i już nie będę miała możliwości żeby cokolwiek poprawić. Dlatego fotograf, którego zatrudniłam obiecał mi, ze bezkonkurencyjne zdjęcia ślubne będą mi się podobać. Widziałam zdjęcia ślubne, które wykonał do tej pory i muszę przyznać, że zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Fotografia ślubna jest ważna i chyba każda para organizuje ślub z udziałem fotografa. Nawet nie wyobrażam sobie żeby fotografa nie było na tak ważnej uroczystości. Fotograf, którego zatrudniłam zaproponował mi niska cenę za zdjęcia ślubne. Byłam zaskoczona, ze cena jest tak przystępna.

Moja uroczystość była organizowana w październiku i to już nie jest sezon dlatego ceny na zdjęcia są wówczas niższe. Dzięki temu udało mi się zaoszczędzić sporo pieniędzy.