Czy warto wybierać salę weselną z noclegiem?

Zaręczyny to jeden z niewielu dni, które uwielbiam wspominać. Z uśmiechem na twarzy powracam do myśli z tamtego dnia. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się, iż będzie to akurat tego wieczoru. Dość szybko jednak zaczęliśmy planować ślub, ponieważ termin nam przypasował. 

Zależało nam na sali weselnej z noclegami

sale weselne z noclegiem Zielona GóraMyślę, że większość pań, tak samo jak ja, ceni sobie dobrą organizację. Odkąd pamiętam muszę mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, dlatego stwierdziłam, że idealnym rozwiązaniem są sale weselne z noclegiem Zielona Góra pod tym względem posiada dość sporo interesujących miejsc. Wraz z narzeczonym uznaliśmy, że dzięki temu odejdą koszty za ewentualny transport gości do hotelu czy pensjonatu, który znajdowałby się w całkiem innym miejscu. Ponadto nocleg połączy z salą weselną jest wygodną opcją dla rodzin z dziećmi. Zwłaszcza, że planujemy wynająć moją znajomą, która będzie się nimi opiekować, kiedy zachce im się spać. Wracając jednak do tematu więcej plusów widzieliśmy niż minusów w tym temacie. Sala weselna zachwyciła nas, ponieważ posiadała spory parkiet do tańca. Dla nas była to dość informacja, gdyż lista gości nie miała końca. Dodatkowo warto dopytać się czy istnieją jakieś zakazy dotyczące na przykład właściciel sali weselnej może zabronić baniek mydlanych albo rzucania płatków kwiatów podczas pierwszego tańca. Warto o takich sprawach powiadomić swoich gości w celu uniknięcia nieprzyjemności. 

Ślub w życiu każdego z nas to ważne wydarzenie, dlatego jestem zdania, że warto pomyśleć o opcji sali weselnej wraz z noclegiem na miejscu. Zarówno dla młodej pary jak i gości jest to zdecydowanie wygodniejsze niż jakby mieli jeszcze dojeżdżać do innego hotelu. Sama pamiętam, jak moja rodzina, narzekała na weselu kuzynki, że taki kawał jest do miejsca, gdzie będą spali.