Delikatne i rozległe ruchy głowicy lasera

Obliczono, że człowiek usuwa owłosienie z różnych partii ciała ponad 11 tysięcy razy w ciągu całego swojego życia. Łatwo się domyślić, że z pewnością poświęca na to sporo czasu, który mógłby przeznaczyć na coś zdecydowanie bardziej przyjemnego.

Znaczne skrócenie czasu trwałej depilacji

depilacja laserowa WrocławDepilowanie manualne zabiera nie tylko czas, ale niejednokrotnie prowadzi do różnych podrażnień skóry. Poza tym po takim zabiegu włoski dość szybko odrastają. Doskonałą alternatywą dla zwykłego, tradycyjnego depilowania jest zastosowanie depilacji laserowej. Laserem można np. depilować pachy. Jest to zabieg praktycznie bezbolesny, a co najważniejsze – wcale nie trwa długo. Cały zabieg zajmuje około 20 minut. Zabieg wykonuje się małą głowicą lasera. Taka depilacja laserowa Wrocław to zabieg, który sprawi, że włoski przez długi okres czasu nie będą odrastać w danym miejscu. Jeśli chodzi o depilację laserową bikini, to jest to taka okolica ciała, w której konieczne jest zastosowanie lasera o dużej głowicy. Chodzi o to, by znacznie skrócić czas całego zabiegu. Będzie on trwał około 30 minut i na pewno nie będzie powodował dyskomfortu. Jeśli chodzi o bolesność zabiegu, to tutaj najważniejsze znaczenie ma indywidualna wrażliwość pacjenta na ból. Inną częścią ciała, która jest poddawana depilacji, są nogi. W tym przypadku zabieg również wykonywany jest dużą głowicą, aby skrócić czas jego trwania.

W przypadku depilacji laserowej nóg należy przygotować się na to, że cały zabieg będzie trwał około półtorej godziny. Ruchy głowicy lasera są delikatne oraz rozległe. Pozwalają one na stopniowe nagrzewanie obszarów docelowych znajdujących się pod skórą. Depilacja laserem jest złotym standardem w kosmetologii już od kilkunastu lat. Trwała depilacja dzięki laserowi odbywa się w czasie 3 razy krótszym.