Dobrą reklamą dla firmy są krówki reklamowe

Kilka dobrych lat po studiach pracowałam dla kogoś. W końcu przyszedł czas i odważyłam się założyć własny biznes, z czego jestem ogromnie dumna! Dosyć szybko jednak przekonałam się, że to ciężka, wymagająca praca, która tak naprawdę nie kończy się o godzinie szesnastej czy osiemnastej. Szefową jest się cały czas.

Krówka reklamowa w ozdobnym koszyczku

krówki reklamowe w dobrej cenieNa pierwszym miejscu zależało mi na dobrej reklamie. Dlatego zamówiłam krówki reklamowe w dobrej cenie. Na stronie musiałam tylko grać plik z loginem oraz moje ewentualne uwagi, jak  chciałabym, żeby krówki reklamowe wyglądały. Na stronie mogłam również wybrać ilość jaka interesuje mnie do zakupienia. Wybrałam pięć kilogramów, ponieważ stwierdziłam, że na początek wystarczy taka ilość. W każdym razie pierwszy raz zdecydowałam się zamówić przez internet krówki reklamowe w dobrej cenie. Gdzieś tam miałam swoje obawy, ale cały proces sprzedaży przebieg bez najmniejszych problemów, a pracownicy firmy byli za każdym razem dostępni i bardzo pomocni, dlatego bardzo miło wspominam współpracę. Teraz sama mówię znajomym, że nie ma czego się obawiać. Jak to się mówi? Jeśli sami czegoś nie spróbujemy, to będziemy się tego obawiać, a przecież nie możemy bać się całe życie. Krówki reklamowe stały przy ladzie recepcyjnej w ładnie zdobionym koszyku i muszę przyznać, że cieszyły się wręcz furorą. Naprawdę to był świetny pomysł, ponieważ każdy lubi krówki. Nie znam pokolenia, które nie znałoby czy nie uwielbiałoby krówek.

Zdarzyło się kilka razy, że ktoś słyszał od koleżanki o wyśmienitych krówkach i przyszedł tylko dlatego do mojego salonu, gdzie proponowałam zabiegi kosmetyczne. Jednak zostawali na dłużej, aby poznać ofertę. Dlatego uważam, że dobra reklama to podstawa każdego biznesu czy firmy. Warto jednak postawić na to.