Dobry kurs wspinaczkowy

Jestem młodą dziewczyną, która cały czas szuka wrażeń i swojej życiowej pasji. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia, nie stroniąc od aktywności fizycznej. Sport daje mi bardzo dużo satysfakcji. To dzięki niemu mierze się z samą sobą i pokonuję własne słabości. Dlatego też kiedy ujrzałam ogłoszenie o kursie wspinaczki skalnej, bez wahania podjęłam decyzję o zapisaniu się na to wydarzenie.

Udział w kursie wspinaczkowym

kurs wspinaczki skalnejKiedy spędzam czas ze swoimi znajomymi, za każdym razem powtarzają mi, że nie potrafię usiedzieć w jednym miejscu. Muszę przyznać, że mają rację. Jestem osobą bardzo aktywną, która lubi spędzać czas w ruchu. Siedzenie mnie po prostu męczy. Aktywny wypoczynek jest moją ulubioną formą odpoczynku. Ostatnio dostrzegłam w Internecie ogłoszenie reklamujące kurs wspinaczki skalnej. Niedużo czasu zajęło mi podjęcie decyzji o wzięciu udziału w tym kursie. Na ściankę wspinaczkową chodziłam rzadko jako dziecko, ale miło to wspominam. Dlatego też postanowiłam zmierzyć się z wyższym poziomem wspinaczki, czyli ze wspinaczką skalną. Miałam wrażenie, że sprostam wszelkim przeciwnościom i z kursu wrócę bardzo zadowolona. Nie mogłam się wręcz doczekać wyjazdu na ten kurs. Byłam tym wszystkim niesamowicie podekscytowana. Czułam, że na tym kursie może się urodzić moja kolejna pasja. Chciałam przede wszystkim dać sobie szansę i spróbować czegoś nowego. Uwielbiam testować siebie i swoje możliwości.

Teraz kiedy wróciłam już z kursu wspinaczki skalnej, jestem niesamowicie zadowolona. Poznałam na nich wielu świetnych ludzi, dzięki którym załapałam bakcyla. Teraz bardzo często chodzę na ściankę wspinaczkową, by wzmocnić mięśnie swoich rąk. Mam nadzieję, że we wspinaczce będę coraz lepsza. Jest to zajęcie, które daje mi bardzo dużo satysfakcji.