Doskonały prezent dla rodziców – kubek ze zdjęciem

Rodzice to w większości normalnych rodzin najważniejsze osoby dla swoich dzieci. W końcu to oni nauczyli nas wszystkiego, wpoili nam różne wartości. Co jest w tym wszystkim najlepsze? Że oprócz szacunku nie chcą nic w zamian.

Kubek ze zdjęciem z rodzinnego albumu

kubek ze zdjęciemDlatego prezenty dla nich też nie muszą być jakieś wymyślne. Oczywiście nie mówię, że mamy na nich oszczędzać, jednak prezent dla rodzica, rodziców znacznie różni się od tego, którego będziemy dawać szefowi, znajomemu czy przyjacielowi. Im najbardziej zależy na tym, żeby czuli że o nich pamiętamy i doceniamy. Dlatego kubek ze zdjęciem z rodzinnego albumu, to świetna pamiątka. Taki kubek prawdopodobnie byłby przez nich bardziej doceniony niż jakieś droższe przedmioty. Rodzice to takie osoby (nie w stu procentach, ale jednak w większości), że cieszyliby się nawet gdyby to były rodzinne fotomagnesy. Jednak jak dla mnie, to uważam, że to są drobiazgi, które są dodatkami. Jeżeli mamy rodzeństwo, to złóżcie się, zbierzcie trochę więcej gotówki i pozwólcie im pojechać odpocząć. Wiadomo, że nie jest to realne gdy wszyscy jesteś mali, jednak gdy już każdy jest przynajmniej w liceum czy technikum nie wierzę, że nie jesteście w stanie dorobić w jakiś sposób albo odłożyć z kieszonkowego, które oczywiście dają rodzice.

Naprawdę zasługują oni, żeby również gdzieś wyjechać, choćby na weekend do jakiegoś spa albo kurortu. Dzieląc na trzy osoby, cena sięgnie około stu złotych wzwyż, co nie jest ceną wybitnie wysoką, dlatego to chyba najlepszy pomysł na prezent dla nich.

Tu znajdziesz kubek ze zdjęciem – cyfrowypress.pl