Dostaję od taty torbę podróżną

To będą moje pierwsze wakacje bez rodziców i jestem tym bardzo podekscytowana. Wiem, że to będzie udany wyjazd i na pewno z koleżankami świetnie sobie poradzimy. Tak na prawdę to już nie mogę się doczekać aż będzie lipiec.

Torba samsonite od taty była bardzo pakowna

torby podróżne samsoniteDopiero niedawno mój  tata uświadomił mnie, że przecież nie mam się w co pakować, ponieważ wszystkie torby zostały oddane siostrze jak przeprowadzała się do Anglii. Uspokoiłam się jednak, ponieważ tata powiedział, że u nas w mieście jest nowy sklep, w którym mają dobrej jakości torby podróżne samsonite i pójdzie mi taką torbę kupić. Wiedział dokładnie jak duża torba jest mi potrzeba i wiedziałam, że dokona właściwego wyboru. Tata obiecał, że następnego dnia zaraz po pracy pójdzie do tego sklepu i zobaczy jakie są torby podróżne samsonite i kupi mi jakąś wygodną. Tego dnia to z niecierpliwością na niego czekałam. Już się Julce pochwaliłam, że będę miała nową torbę, która jest markowa. Julka też ma jakąś nową torbę na wyjazd, ale nie pamiętała jakiej marki. Kiedy tata w końcu wrócił do domu to od razu zauważyłam, że przyniósł nową torbę dla mnie. Była dość ładna i wyglądała solidnie. Wiedziałam, że wszystko co niezbędne będę w stanie do niej spakować. Kiedy ją otworzyłam, to zauważyłam, że ma dodatkowe paski przytrzymujące i kieszonki zamykane na zamek. Mogłam osobno spakować kosmetyki czy bieliznę. Aż tak fajnej torby to się nie spodziewałam dostać. Od razu chciałam zacząć się pakować na ten wyjazd, ale miałam jeszcze dużo czasu do tego.

Torba sprawdziła się doskonale. Nie dość, że spakowałam wszystko, czego potrzebowałam to jeszcze zostało mi dużo wolnego miejsca. Mogłam kupić sobie dodatkowe ubrania na wycieczce i miałam gdzie je spakować. To był dobry zakup.