Dostawa używanych taśm przenośnikowych

Nasze całe województwo to ja tak dobrze znam, że bez nawigacji dojadę w każde miejsce. W końcu zdecydowałem, że skoro lubię jeździć samochodem i jestem taki obeznany, to zatrudnię się jako dostawca. Tak też zrobiłem.

Wiozłem używaną taśmę przenośnikową

taśma przenośnikowa

Od tamtego czasu minęło pięć lat. Zatrudnia mnie przedsiębiorstwo, dla którego dostarczam produkty do wszystkich klientów. Ostatnio została mi zapakowana używana taśma przenośnikowa w ilości czterech sztuk. Jadąc do klienta uprzedziłem go, aby przygotował ludzi do wyładunku, ponieważ każda używana taśma przenośnikowa dużo waży i potrzebny jest odpowiedni sprzęt, żeby ja zapakować do ich magazynu. Trasa upłynęła mi spokojnie i nic niepokojącego się nie działo. Jak już pojawiłem się u tego klienta, to byłem pozytywnie zaskoczony. Już wszystko było przygotowane, dzięki czemu każda używana taśma przenośnikowa sprawnie została wypakowana z mojego samochodu. Kiedy wracałem już do firmy, to zadzwonił do mnie szef i zapytał, czy mogę jeszcze podjechać do Wąchocka, żeby odebrać zamówienie. Zapisałem sobie w trakcie postoju co dokładnie mam odebrać. Była tam taśma staroużyteczna w ilości pięćdziesięciu dziewięciu sztuk oraz taśma gumowa, która liczyła sobie dwanaście sztuk. Wracając i tak przejeżdżałem przez to miasto, więc nie było dla mnie żadnego problemu. Zahaczyłem o Wąchock i odebrałem zamówienie, o które szef mnie prosił. Do firmy tego dnia wróciłem po godzinie piętnastej i nie było już sensu brać kolejnego zlecenia. Zostałem na miejscu.

Poszedłem do chłopaków na magazyn, żeby zapytać czy nie potrzebują pomocy. Marek powiedział, że wjechała używana taśma przenośnikowa i muszą ją sprawdzić a nie mają czasu. Zaoferowałem im swoją pomoc. Mi do szesnastej czas szybko zleciał a chłopaki nie musieli zostawać dłużej.

Jeśli interesuje kogoś temat taśm gumowych i przenośnikowych, nawet używanych, warto zajrzeć na stronę – www.pas-met.pl