Dostawca stołków barowych i innych mebli

Nazywam się Włodzimierz i pracuję jako kierowca dla sklepu meblowego. W naszym sklepie sprzedają wszystkie możliwe meble, które są w ogóle dostępne na rynku.

Szeroki wybór stołków barowych

stołki baroweMożna kupić wszystko od podkładek po hokery drewniane czy lampy oraz meble systemowe w różnych wariantach. Moją rolą jest dostarczanie zamawianych produktów do klienta. Codziennie robię kilka kursów i cały dzień spędzam za kółkiem. Ostatnio miałem do zawiezienia jakieś tanie narożniki z funkcją spania, które były rozkręcone z uwagi na gabaryty. Jechał ze mną wtedy Wiesław, który zawsze na miejscu u klienta skręca towar. Mamy w sprzedaży naprawdę bardzo tanie narożniki z funkcją spania, które świetnie się sprzedają. Sam w domu mam taki. Tego samego dnia jechałem do jakiejś knajpy w centrum miasta, żeby zawieś hokery barowe oraz sofy. To była nowa knajpa w mieście i właśnie urządzali wnętrze. W środku było bardzo ładnie i przestronnie. Widziałem, że przy barze już stały jakieś stołki barowe, ale nie pochodziły z naszego sklepu. Wypakowywaliśmy z Wiesiem towar i wróciliśmy na magazyn, żeby odebrać kolejne zamówienia. Tym razem jechałem sam, bo Wiesław miał meble systemowe do złożenia. Miałem dostarczyć hokery drewniane do klienta indywidualnego. Pojechałem od razu, bo to był już ostatni kurs. Kiedy wszedłem do klienta do domu, żeby wnieść hokery drewniane, to zobaczyłem przestronną kuchnię połączoną z salonem. Zrozumiałem, że hokery drewniane w takim miejscu są wręcz wymagane i doskonale pasują do całego wystroju. Wyszedłem stamtąd pod ogromnym wrażeniem.

Wróciłem do firmy, zostawiłem auto i udałem się do domu, gdzie czekała na mnie żona z obiadem. Zawsze kończę pracę o tej samej porze i jak wracam do domu to mam podany ciepły posiłek. Tego dnia żona zrobiła schabowe.