Druk wielkoformatowy na płótnie i nie tylko

Dosłownie tydzień temu potrzebowałam skorzystać z pomocy profesjonalnej drukarni. Było mi to niezbędne, dlatego że musiałam wykonać odpowiednią oprawę dla swojej firmy na targi turystyczne, w których zamierzałam brać udział.

Drukarnia z tanim drukiem wielkoformatowym na płótnie

tani druk wielkoformatowy na płótnieMoim podstawowym błędem było to, że zabrałam się za to zbyt późno. Niestety, mam taką tendencję do odkładania różnych rzeczy na później. Często skutkuje to tym, że potem się stresuje i muszę wszystko robić szybko, niemal że na wczoraj. Tak było i tym razem. Musiałam znaleźć drukarnię, która wykona dla mnie druki na następny dzień. Nie było łatwo, zwłaszcza że chciałam mieć tani druk wielkoformatowy na płótnie. Nie wiedziałam czy w ogóle jest szansa, że ktoś wykona taki druk jednocześnie tanio i schludnie. Poza tym ten czas – powątpiewałam czy jakaś drukarnia zrobi dla mnie tego typu druk w ciągu kilku godzin. Na szczęście jakimś cudem udało mi się znaleźć taką drukarnię, w momencie, w którym już totalnie zwątpiłam w powodzenie tego projektu. Ucieszyłam się bardzo, że jednak będę miała wszystko tak, jak sobie wymyśliłam. Oczywiście, nie mogłam przewidzieć, jakie dokładnie będą efekty druku. Mogło nie wyjść tak, jak sobie wymarzyłam. Cóż, nie pozostało mi jednak nic innego jak tylko czekać. W końcu sama byłam sobie winna, że robię druki na ostatnią chwilę. Na szczęście jednak wszystko się udało i następnego dnia mogłam zająć się rozstawianiem swojego stanowiska na targach. Było na pewno przyciągające uwagę, właśnie dzięki temu drukowi na płótnie.

Jestem z wykształcenia grafikiem, więc potrafię sobie zaprojektować poszczególne elementy do druku. Byłam bardzo zadowolona z efektów i ostatecznego wyglądu mojego stoiska targowego. Przyszło do mnie wielu interesantów.