Drukowanie na folii

Firm, które zajmują się drukowaniem na folii jest sporo. Kiedy kupiłem starszy samochód przez długi czas szukałem możliwości, aby go jakoś bardzo dobrze odświeżyć i natrafiłem na szyld reklamowy firmy, która specjalizuje się w druku na folii. Widziałem na stronie internetowej, że zajmują się przede wszystkim oklejaniem folią samochodów, co podobało mi się na tyle, że nie chciałem dłużej czekać.

Zlecenie na oklejenie samochodu folią

druk na folii poznańJak jednak się domyślacie, kupując stary samochód miałem sporo pieniędzy, które mi zostały na dalsze modernizacje, więc jak najbardziej mogłem pozwolić sobie na bardziej wymyślne projekty. Jak tylko trafiłem do firmy pracownik uświadomił mnie, że najczęściej do nich przychodzą agencje reklamowe oraz firmy, które chcą umieścić logo swojej firmy na własnym samochodzie. Ja jednak druk na folii poznań zamierzałem wykorzystać do użytku prywatnego. Marzyło mi się bardzo ładne auto od zawsze. Mogłem nawet wykorzystać folię matową, która w dzisiejszych czasach jest hitem i jak tylko widzę takie samochody w mieście to od razu zazdroszczę właścicielom. Druk na folii firma wyceniła praktycznie od razu, więc wiedziałem, że szybko zabierają się za usługę. Odstawiłem więc samochód na parę dni po tym, jak z pracownikiem firmy ustaliliśmy wszystkie szczegóły tego, jak ma wyglądać mój samochód po takim zabiegu. Folia jest na tyle bezpieczna, że w razie czego można ją ściągnąć. Druk na folii polecam więc każdemu znajomemu i każdej firmie.

Jak widać możliwości reklamowych jeśli chodzi o wykorzystanie takiej folii są bardzo duże i na pewno warto się na taką usługę zdecydować. Sam druk na folii trwa bardzo szybko, gdyż nawet na drugi dzień można odebrać swój nowy samochód, którego na pewno nie będziecie w stanie poznać.