Elegancka sukienka na studniówkę

O sukience jaką ubiorę na studniówkę zaczęłam myśleć już na początku roku szkolnego. Wiedziałam, że muszę znaleźć coś, co będzie podobać mi się w stu procentach i będzie najładniejszą sukienką jaką kiedykolwiek miałam. Chciałam by moja sukienka na studniówkę była elegancka, ale jednocześnie zależało mi na tzw. efekcie wow, więc chciałam żeby była też bogato zdobiona.

Moja studniówkowa sukienka była wyjątkowa i elegancka

elegancka sukienka damskaPoszukiwania sukienki zaczęłam w październiku. Odwiedziłam bardzo dużo różnych sklepów w mieście, ale nie znalazłam tam niczego, co odpowiadało mi w stu procentach. Dopiero kiedy zaczęłam przeglądać sklepy internetowe znalazłam to, czego szukałam. W jednym ze sklepów zachwyciła mnie elegancka sukienka damska w przepięknym kolorze jasnego różu. Była ona oczywiście długa, co sprawiało, że wyglądała bardzo elegancko. Ale zdecydowanie sukienka ta nie należała do prostych – góra sukienki ozdobiona była cekinami oraz kryształkami, które pod wpływem światła mieniły się na różne kolory. Sukienka nie miała dużego dekoltu, ale dzięki temu więcej materiału zostało ozdobione błyskotkami. Dół sukienki wykonany był z delikatnego materiału, który dodatkowo ozdobiony był długimi kawałkami tiulu. Wyglądało to po prostu świetnie, a więc zamówiłam tę sukienkę bez dłuższego namysłu. Poza tym cena tej sukienki nie była wysoka, co było jej kolejną zaletą. Sukienka kosztowała 250 złotych, a w wyglądała na suknię o wiele droższą.

Myślę, że udało mi się znaleźć sukienkę idealną dla mnie. Czułam się w niej bardzo dobrze – była wygodna, ale jednocześnie bardzo efektowna i piękna. Cieszę się, że kupiłam taką suknię, która nie kosztowała mnie majątku, a i tak zrobiła furorę na studniówce. Moje przyjaciółki były zachwycone moim wyborem, a co najważniejsze sukienka trafiła też w gust mojego chłopaka.