Firma – produkcja toreb papierowych

Mój tata prowadzi działalność gospodarczą. Jego firma działa na rynku już piętnaście lat. Ja właśnie skończyłem studia zagraniczne i wróciłem do kraju. Za granicą studiowałem na bardzo dobrej uczelnie zarządzanie firmą. Miałem do czynienia z różnymi nowoczesnymi technologiami i zamierzam je teraz wprowadzić w firmie u taty.

Ekologiczne torby papierowe

torby papierowe producentMój tata jest już starszym człowiekiem i zawsze mówił że jak skończę studia to on mi przepisze firmę. Nie chcę żeby tata już przechodził na emeryturę. Chciałabym żebyśmy razem współpracowali. Mój tata produkuje i sprzedaje torby foliowe. Torby są znane od kilkunastu dziesięciu lat. Chciałbym żeby torby foliowe były produkowane w sposób bardziej nowoczesny a zarazem bezpieczniejszy dla środowiska. Popularne torby papierowe producent mogłyby być produkowane z makulatury. Dzięki temu nie trzeba by ścinać aż tylu drzew. Sporo papieru się wyrzuca ale gdyby wprowadzić segregowanie śmieci na większą skalę to można by torby papierowe z nadrukiem produkować z papieru już przerobionego. Nadruk dodatków mógłby być nanoszony specjalną maszynę, która nanosiłaby kolory nie wydzielając przy tym żadnych oparów i zanieczyszczeń. Torby reklamowe mogą być z różnych materiałów wykonywane. Postawiłbym na ekologiczna bawełnę. Wiem że tata jako producent musiałby najpierw zainwestować sporo funduszy w firmę, jednak korzyści szybko by się zwróciły. Społeczeństwo jest coraz bardziej świadome i coraz większą uwagę przywiązują do ekologi i ochrony środowiska.

Mój tata był bardzo zainteresowany moimi propozycjami. Najbardziej spodobały mu się propozycje dotyczących toreb foliowych. Torby foliowe są produkowane i sprzedawane w największej ilości więc na pewno warto zainwestować w bezpieczniejszą produkcję dla środowiska w którym żyjemy