Foteliki rowerowe w dobrej cenie

 

W ciąży bardzo dużo przytyłam. I gdy już urodziłam dziecko nie mogłam dość do siebie. Zresztą mój mąż zawsze miał nadwagę a wtedy gdy byłam w ciąży przytył też razem ze mną. Także teraz wyglądaliśmy bardzo podobnie.

Zakup fotelika na rower

Foteliki rowerowe bobikeJednak nie uważałam, że to dobrze. Stwierdziłam, że musimy zacząć się ruszać i coś robić żeby zrzucić te kilogramy. Jedynym rozwiązaniem jest jedzenie zdrowo i ruszanie się. Stwierdziłam, że najlepsze byłyby rowery. Myślałam, że może moja mama przyjdzie zająć się córką a ja z mężem będę mogła jeździć. Jednak kiedyś zobaczyłam jak cała rodzina z małym dzieckiem jeździła rowerami. Mieli po prostu taki specjalny fotelik. I wtedy zaczęłam szukać czegoś podobnego. Oczywiście zaczęłam swoje poszukiwania od internetu bo nie mam zbyt wiele czasu na jeżdżenie po sklepach. W jednym sklepie internetowym zobaczyłam takie foteliki rowerowe bobike, które od razu mi się bardzo spodobały. przeczytałam w opisie, że można je zamontować na każdy niemal rower i nie jest to nic trudnego. Na zdjęciach też wyglądały bardzo solidnie. A koszt był jak najbardziej do przyjęcia przeze mnie. Dlatego też zdecydowałam się na taki zakup. W sumie bardzo szybko otrzymałam przesyłkę. Fotelik prezentował się tak samo jak na zdjęciu. Był bardzo ładny i kolorowy. wiedziałam, że na pewno córce się spodoba. Gdy mąż wrócił z pracy zamontował go do swojego roweru. Okazało się być to rzeczywiście bardzo proste.

Już po chwili wszystko było na miejscu. I korzystając z okazji pojechaliśmy z córką na pierwszą wycieczkę. Ona była zachwycona tą podróżą. Na początku wszystko bacznie obserwowała. A potem po prostu pewnie od nadmiaru wrażeń zasnęła tam i jak widać było jej wygodnie. W sumie od tamtego razu jeździmy tak już prawie codziennie.