Fotobudka na imprezie integracyjnej

Ostatnio w mojej firmie odbyła się impreza integracyjna. Ta była jeszcze chyba bardziej szalona i zorganizowana z większą pompą niż w latach poprzednich. Może ze względu na to, że firma stoi na rynku coraz lepiej i w związku z tym na organizację całej imprezy mogli po prostu wydać większe pieniądze.

Fotobudka na środku sali

fotobudkaNa co dzień pracuje w Krakowie jednak impreza miała być wyjazdowa. I tak właśnie było impreza została zorganizowana w nowym sączu w pięknym hotelu. W hotelu mieścił się duży basen. Były także piękne tereny wokół hotelu gdzie można było ze znajomymi wybrać się na spacer. Wieczorem odbyła się zabawa. Zabawa jak zwykle do białego rana z mnóstwem jedzenia. Podczas imprezy grał zespół, w sumie wszystko było tak jak podczas dobrego wesela. To może brakowało mężczyzn do tańca ponieważ branża , w której pracuje jest dość specyficzna i zatrudnione są przede wszystkim panie. Jednak nie było dla nas problemu i tak bawiłyśmy się świetnie. Była także fotobudka z Krakowa, która stała na środku sali. Ta fotobudka to była chyba największa atrakcja wieczoru. W sumie każdy chciał mieć w niej zrobione zdjęcia. A najlepiej jakby się udało zrobić tyle zdjęć ile się da. Nie powiem ta fotobudka była naprawdę wspaniała atrakcją jaką przygotowała dla nas firma. Każdy z nas miał wspaniałą i niepowtarzalną pamiątkę z tej imprezy. Podobno była to typowa fotobudka na wesele, ale jak widać może zostać wykorzystana także w innych okolicznościach. Zespół, który został wynajęty także świetnie się spisywał.

Nawet miał ułożony repertuar, który był świetnie dopasowany do specyfiki naszej pracy. Także wszyscy razem śpiewaliśmy i bawiliśmy się. Szkoda tylko, że w poniedziałek trzeba było iść do pracy a nie było nawet możliwości wzięcia dnia na odespanie tej imprezy. Jednak w pracy z koleżankami jakoś dałyśmy radę.