Gdzie kupię oryginalną zieloną herbatę?

Od jakiegoś czasu coraz większą uwagę zaczęłam zwracać na swoje zdrowie. Głównie chodziło o odżywianie się, które było niezdrowe. Odstawiłam smażone potrawy, kawę i słodycze. Chciałam być zdrowa i mieć więcej sił witalnych. Te zmiany miały mi pomóc to osiągnąć.

Wizyta w sklepie z dużym wyborem herbat 

zielona herbata matchaNiedawno wpadł mi w ręce bardzo interesujący artykuł na temat zielonej herbaty. Dowiedziałam się z niego, że posiadała ona masę korzystnych czynników, które pozytywnie wpływały na stan zdrowia i kondycję. Zielona herbata pobudzała lepiej od kawy, dlatego zdecydowałam, że będę taką piła. Najczęściej polecana była zielona herbata Matcha i tę konkretną postanowiłam sobie kupić. W żadnym sklepie nie mogłam znaleźć tej herbaty. Mieszkałam w małej mieścinie i wyboru tutaj nie było dużego. Nie miałam pojęcia gdzie mogę poza internetem taką herbatę zieloną kupić i zaczęłam pytać znajomych. Większość z ich mieszkała w Bydgoszczy a to było duże miasto, więc pewnie coś znajdę. Koleżanka poleciła mi sklep z herbatami, który mieścił się w centru. Zapewniła mnie, że tam dostanę liściastą herbatę zieloną interesującej mnie marki. Była ostatnio w tym sklepie i mieli dostawę herbat. W weekend pojechałam do Bydgoszczy na zakupy. Bez trudu znalazłam ten sklep. Mogłam nawet zamówić herbatę i napić się jej na miejscu. Zdecydowałam się i wybrałam herbatę, którą planowałam kupić. Była smaczna i pobudzająca. Od razu zakupiłam trzy opakowania, ażeby mieć zapas zielonej herbaty w domu.

Herbatę piłam właściwie każdego dnia i rzeczywiście miała ona na mnie bardzo dobry wpływ. Nie odczuwałam braku kawy, bo zielona herbata całkowicie mi ją zastąpiłam. Czasami kupowałam herbaty zielone z suszonymi owocami dla urozmaicenia smaku. Wszystkie były wyjątkowe.