Gdzie znależć pracowników do zbiorów w sadzie?

Mieszkam w małej miejscowości pod Komornikami. Mam małe gospodarstwo ekologiczne i duży sad drzew czereśni. Sad ma już kilka lat i co roku ma dużo owoców czereśni. Czereśnie mają  duży zbyt u okolicznych producentów, sklepów. W okresie zbiorów zawsze zatrudniam dodatkowych pracowników.

Pomoc agencji w  zatrudnieniu pracowników sezonowych

najlepsza agencja pracy tymczasowej komornikiCzereśnie w moim sadzie już dojrzewają, muszę więc zacząć szukać pracowników do zbioru owoców. Wbrew pozorom nie jest tak łatwo znaleźć chętnych do pracy sezonowej w sadzie. Musiałam skorzystać z pomocy firmy. Pomogła mi najlepsza agencja pracy tymczasowej komorniki, gdzie miała swoja siedzibę. Agencja specjalizowała się w dostarczaniu pracowników w ramach pracy tymczasowej i sezonowej. Skorzystałam z usług agencji pracy tymczasowej bo bardzo zależało mi na szybkim znalezieniu pracowników. Agencja miała  zespół pracowników wyspecjalizowanych w konkretnych zadaniach, posiadający szeroką wiedzę i doświadczenie. Na bieżąco analizowali oni zmieniające się przepisy prawne, dzięki czemu mogli udzielać fachowego doradztwa szukającym pracowników. Do prac w sadzie agencja znalazła kilkunastu chętnych. Byłam bardzo szczęśliwa i zadowolona. Nie musiałam zawierać z nimi umów i kontraktów itp. Wszystko to zrobili pracownicy agencji. Okazało się, że biura pośrednictwa pracy tymczasowej mogą mieć różny zakres działalności. Mogą być  pośrednikami w Polsce, jak i poza jej granicami. Trzech moich pracowników było z Ukrainy.

Zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej może dotyczyć wielu branż. Wbrew pozorom wśród ofert znajdują się nie tylko zajęcia związane z pracą fizyczną, zbieraniem owoców czy warzyw, rekrutują też specjalistów np. do księgowości i administracji. Agencje oferują też staże i praktyki.