Grill na imprezie plenerowej

Nazywam się Kazimiera i od ponad siedmiu lat zarządzam ogrodami działkowymi. Mamy mnóstwo działkowiczów i zawsze dbam o to, aby były dla nich organizowane wspaniały imprezy każdego roku. W tym roku zdecydowaliśmy z kolegami, że wprowadzimy coś nowego.

Grill na imprezę

broil kingBędzie to impreza w plenerze dla wszystkich działkowiczów z całej okolicy. Zaprosiliśmy także wszystkich z innych ogrodów działkowych. Postanowiliśmy, że w tym roku nie będzie ogniska, ponieważ jest każdego roku. Wygodniejszy będzie grill, który będzie obsługiwany przez naszych pracowników. Postanowiłam udać się do sklepu, gdzie zakupię grille gazowe Weber, ponieważ jednogłośnie zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie. Do sklepu pojechałam z Andrzejem, który posiada u siebie grill Weber i będzie wiedział co wybrać na taką imprezę. Impreza ma być bardzo duża, więc zdecydowaliśmy kupić grille gazowe Weber w ilości siedmiu sztuk. W sklepie uzyskaliśmy informację, że taki grill gazowy nadaje się doskonale na tego typu imprezy. Z uwagi na ilość zakupionych produktów poprosiliśmy o transport na teren działek. Impreza będzie się odbywała przy nowo odremontowanej świetlicy i tam mają stać też grille gazowe, które kupiliśmy. Pomysł jest doskonały i na pewno wszyscy będą bardzo zadowoleni. Jestem doskonałym zarządcą i co roku jestem wybierana na to stanowisko. Działkowicze mi ufają i wiedzą, że wszystko zrobię dla ich dobra.

Po imprezie grille gazowe będą do dyspozycji działkowiczów i będą mogli korzystać z urządzeń w każdej chwili. Nie na każdej działce stoi grill, więc rozwiązanie jest doskonałe i na dłuższy czas. Jestem pewna, że impreza będzie bardzo udana i wszyscy będą się doskonale bawić jak co roku zresztą na naszych imprezach.