Handel automatyką do bram

W hurtowni głównie specjalizujemy się w sprzedaży technologii do bram. Automatyka do bram to przede wszystkim główna materia naszego asortymentu. Wielu klientów pragnie wzmocnić swoje ogrodzenie, chce aby też było wygodne dla nich.

Siłowniki do bram cieszą się dużą popularnością

 Siłowniki do bramDlatego kupują często różne siłowniki do bram, mocują je chcąc poprawić jakość swoich bram wjazdowych. Na zamkniętych osiedlach buduje się zazwyczaj napędy do bram dwuskrzydłowych, właścicielom pojazdów przekazuje się piloty do bram, aby mogli swobodnie na swoje podwórko wewnętrzne wjechać. Jest to duża oszczędność czasu i miejsca. Do tego w większości wypadków producenci dają wieloletnią gwarancję i w razie awarii zawsze można to wszystko naprawić, ponieważ punkty serwisowe są w każdych miejscach, w każdym mieście gdzie taka automatyka do bram jest instalowana. Jeśli chodzi o inne napędy do bram przesuwnych, to tam się montuje najczęściej w dużych ośrodkach, fabrykach przemysłowych i w takich właśnie hurtowniach jak ta w której pracuje. Tak to właśnie się odbywa, że trwałe siłowniki do bram, które znam na pamięć,wiem doskonale jakie dopasować do jakiej bramy, a nawet znam producentów, to pozwala mi na przygotowanie kosztorysu i wydanie towaru dla klienta w bardzo krótkim czasie. Szef jest z tego dumny, że tak automatyka do bram świetnie się sprzedaje, a dzięki temu, że ja się tak do pracy przykładam dostanę awans na kierownika hurtowni bo Pan Zenon odchodzi na zasłużoną emeryturę.

 

To będzie się wiązało z podwyżką, a ona pozwoli mi wziąć ślub z najwspanialszą kobietą na ziemi, z moją wspaniałą Agnieszką. Powiedziałem jej kiedyś, że automatyka do bram to żyła złota, co pozwoli nam zarobić w krótkim czasie na cudowny ślub. Szef dołoży mi się do ślubu premią sprzedażową za dobre wyniki. Wyjdzie za mnie.