Hurtownia z taśmami led w osłonie

Już od dawna mąż namawiał mnie, ażebym otworzyła hurtownię. Kiedyś poznaliśmy na wakacjach Henryka, który jest producentem i oferował nam współpracę. Po wielorazowych namowach ze strony męża w końcu zdecydowałam się na ten krok.

Taśmy led w osłonie – muszę najpierw wypróbować

taśmy led w osłonieTo była jedna z najlepszych decyzji, ponieważ moja hurtownia ma świetne obroty a współpraca z Henrykiem układa się pomyślnie. Sprzedaję między innymi rozdzielnice metalowe natynkowe, które są wykonywane tak samo jak rozdzielnice metalowe podtynkowe, za pomocą najlepszych technologi. Są to trwałe materiały, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Posiadamy w ofercie również puszki hermetyczne natynkowe z dławikami czy bez. Henryk zaopatruje mnie we wszystkie produkty, ponieważ ma bogatą ofertę i zawsze otrzymuję produkty najwyższej jakości. Ostatnio dostałam od niego puszki hermetyczne w nowej odsłonie i sprzedały się one w mojej hurtowni w błyskawicznym tempie. Ostatnio byłam zaskoczona, ponieważ kiedy składałam u Henryka zamówienia, to przyszły zamówione rozdzielnice metalowe podtynkowe zgodnie z zamówieniem, ale oprócz tego było coś jeszcze. Henryk przysłał mi nowe i ładne taśmy led w osłonie, żebym mogła wypróbować jak będą się sprzedawały w mojej hurtowni. Dostałam je od niego całkowicie za darmo. Powiedział, że jak będę chciała taśmy led w osłonie wprowadzić do sprzedaży, to prześle mi ich zestaw w promocyjnej cenie. Zaskoczyłam się, ponieważ pierwszy raz dostałam darmowy, nowy produkt do wypróbowania.

To było miłe ze strony Henryka. Tego dnia mieliśmy w hurtowni sporo pracy, ponieważ przyszedł klient, który zamówił puszki hermetyczne natynkowe w ilości dwudziestu sztuk. Musieliśmy zebrać ludzi do realizacji zamówienia. Na szczęście kierowca zjechał na miejsce i mogliśmy zrobić dostawę.