Integracja kluczem do sukcesu

Kiedy zakładamy nową firmę, na początku jest wiele pracy i stresu – to naturalna rzecz i nie ma co narzekać. Później trzeba byłoby jednak jakoś ocieplić panującą atmosferę. Szef powinien pozwolić poznać się z lepszej i bardziej ludzkiej strony, a współpracownicy powinni załapać ze sobą luźniejszy kontakt. Jak to zrobić?

Jak urządzić imprezę integracyjną?

imprezy integracyjne w KrakowieCóż, ciężko będzie o integrację podczas wypełniania tabelek, wysyłania lub odbierania maili lub ważnego spotkania, jednak są inne rozwiązania. Kto nie skusi się na pyszne jedzenie i wino lub inny trunek, popijany przy klimatycznej muzyce? Imprezy integracyjne w Krakowie to najlepszy wybór, jeżeli chcemy zacieśnić więzy pomiędzy pracownikiem a pracownikiem, lub pomiędzy pracownikiem i szefem. Dobrze jest poznać się z tej drugiej strony, dowiedzieć się co pracownicy firmy robią po skończonych aktywnościach w firmie, jakie jest ich hobby lub po prostu jaki ludźmi są po godzinach – można w końcu znaleźć wspólne zainteresowania i nawiązać jakieś przyjaźnie, czasami nawet na całe życie. Cóż, jeśli ktoś jest singlem to równie dobrze może w ten sposób poznać drugą połówkę. Dobrze jest w końcu patrzeć na innych nie jako nudnych współpracowników, którzy na pewno chcieliby kopać pod nami dołki, tylko jak na ludzi, którzy mają różne charaktery i którzy mogą być interesujący. Przy odrobinie naszego wkładu z każdym da radę się dogadać, w końcu nie ma sensu robić sobie wrogów i fajnie jest przychodzić do pracy z uśmiechem i bez zmartwień.

Integracje są bardzo potrzebne, żeby znaleźć wspólny język i odrobinę odetchnąć po kolejnym skończonym projekcie. Chwila wytchnienia pozwoli też pracownikowi poczuć się lepiej, a przecież szczęśliwy pracownik to jednocześnie wydajny pracownik, prawda?