Jak być świetnym sprzedawcą paneli fotowoltaicznych

Dobry sprzedawca nie boi się żadnego produktu. Przy doskonałych umiejętnościach, wielu szkoleniach, spotkaniach motywacyjnych, jestem w stanie sprzedać wszystko. Dlatego zatrudnił mnie sklep w którym sprzedaje się inwertery i inne urządzenia służące do produkowania prądu, przekierowania, zmian napięcia.

Panele fotowoltaiczne to nie tylko sprzęt

panele fotowoltaiczne Och, taki sklep dla specjalistów. W tym sklepie sprzedaje się również całe systemy fotowoltaiczne, a cena każdego z nich jest znacząca, ale bywają też doskonałe panele fotowoltaiczne sklep, które są zupełnie tanie. Jednak chcąc być mistrzem sprzedaży trzeba być elastyczny i dopasować się do potrzeb klienta. A co najważniejsze, trzeba sprzedać wszystko w taki sposób zestawy fotowoltaiczne, aby każdy klient wychodząc z zamówieniem był piekielnie szczęśliwy. Tak samo inwertery sprzedaje w sklepie zawsze w taki sposób, jakbym klientowi sprzedawał najwspanialszy produkt na świecie. Kiedyś udało mi się sprzedać systemy fotowoltaiczne facetowi, który czekał na małżonkę robiącą w sklepie obok zakupy. Wszedł, porozmawialiśmy i podpisaliśmy kontrakt. Kupił zresztą systemy fotowoltaiczne bardzo drogie, jednak był w stu procentach pewien tego co robi. Jego żona z podjętej decyzji była również zadowolona i nawet weszła kiedyś do mnie mi podziękować. Stwierdziła, że zestawy fotowoltaiczne, jakie mąż tu kupił są bardzo dobre, a ich rachunki za prąd zmniejszyły się gwałtownie. Zaczęli oszczędzać też, jak kupili u mnie nowe inwertery, które również zadbały o przebieg energii w ich domu.

Czasami mam wrażenie, że jak sprzedaje panele fotowoltaiczne, to sprzedaję dużo więcej, niż sam produkt. Wiem, że to też przyczyna tego, że cena jest bardzo niska, jak za taki komfort mieszkania. Moi klienci zawsze wychodzą zadowoleni, a często wracają do ulubionego mnie.