Jak przechowywać nasiona marihuany?

Sklepy, które zajmują się dystrybucją nasion konopi, znajdziemy niemal wyłącznie w internecie. Jest to bardzo korzystne dla klientów, ponieważ zapewnia im to maksimum dyskrecji. Bowiem mimo, że kupowanie nasion jest legalne, wiele osób nie chciałoby mieć z tego tytułu nieprzyjemności. 

Outdoorowe ziarna konopi 

nasiona marihuany typu outdoorJeżeli chodzi o wybór nasion to prędzej rozboli nas głowa od nadmiaru, niż niedosytu. Na rynku znajdziemy bowiem setki odmian z różnych części świata, w tym oczywiście najbardziej znane i popularne gatunki. Nasiona możemy podzielić z grubsza na trzy kategorie: outdoor, indoor oraz automaty. Pierwsze z nich to pestki, które doskonale sprawdzą się w uprawie na świeżym powietrzu, drugie natomiast uprawia się w pomieszczeniach, zaś trzecie mogą rosnąć w dowolnym miejscu. Najbardziej popularne wśród growerów są nasiona marihuany typu outdoor, ponieważ są najmniej kłopotliwe w hodowli, jak również ich cena nie jest wysoka. Plusem hodowli zewnętrznej jest na pewno bezpośredni dostęp do światła słonecznego, jak też wody i deszczu. To wszystko sprawia, że plony są znacznie bardziej obfite. W przypadku nasion outdoorowych bardzo ważny jest też rodzaj gleby, bowiem w ziemi o niskiej zawartości składników mineralnych, niezbędnych do wzrostu roślin, ziarno nawet nie wykiełkuje. Warto zdecydować się na zakup nasion feminizowanych, gdyż wtedy mamy gwarancję, że wyda ono plon. Koszt nasion przeznaczonych do uprawy zewnętrznej nie jest problemem, ponieważ kosztują one od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych.

Gdy szukamy dobrego sklepu z nasionami warto skorzystać z porad internautów, którzy zajmują się taką tematyką. Ich porady w kwestii zakupu nasion mogą wiele wnieść, zwłaszcza, ze sami są ich klientami i wiedzą, które z nich mają najlepszą ofertę.