Jak szukać dobrze materiałów na budowę czyli siatki druciane

Dobra, no to teraz czas zabrać się za kolejny etap budowy domku. Jak pamiętacie na początku ogrodziłem dom zwyczajnie, takie paliki drewniane, do których przymocowałem siatki druciane, znacie taki sposób pewnie.

Siatki druciane na ogrodzenie

siatki drucianeSiatki druciane jako pozorne zabezpieczenie jest w porządku, natomiast na stałe jest brzydkie i nie jest trwałem. Widziałem siatki cięto ciągnione, ale zastanawiałem się czym się one różnią od tego co już mam. Takie trwałe siatki druciane są chyba wszystkie takie same. Mój kolega inżynier budownictwa, powiedział, że siatka cięto ciągniona się różni pod wieloma aspektami od tego czym są zwykłe siatki druciane, ale ja jakoś nie byłem przekonany. Mi się marzyła taka porządna perforacja blachy, taka zupełnie na swój pomysł, na moją modłę, tak jak chciałem. Perforacja blachy według mojego projektu, jednak nie było to w mojej okolicy zbyt udane wykonanie. Widziałem jak wygląda blacha perforowana czarna w jednym sklepie i całkiem mi się podobała, no nie całkiem. Rozmawiałem z właścicielem sklepu i powiedział, że na płot może się nie nadać. Cóż, skoro nie mogło się nadać to ja wychodzę i poszedłem do innego sklepu. Nie to, że się będę obrażał, ale dla mnie powinno być przygotowane to co ja chcę. Skoro chcę aby blacha perforowana czarna była moim płotem, to tak ma być bez kombinowania. Mnie siatka cięto ciągniona nie interesuje, po prostu według mnie nie będzie żadnej różnicy. Od tamtej chwili wciąż mam te siatki druciane i wygląda to jak w wesołym przedszkolu dla niesfornych dzieci. Jednak skoro taka perforacja blachy nie wgląda tak jak bym chciał, to nie chcę jej w ogóle.

Albo znajdę sklep w którym blacha perforowana czarna będzie się nadawała na ogrodzenie domu. Postaram się poszukać takiego w okolicy a tamten już, zignoruje.