Jak wybrać lokal na wesele?

Wiele par młodych bardzo często zastanawia się długo nad wyborem odpowiedniej sali weselnej. Ma ona ogromne znaczenie, ponieważ to od sali weselnej będzie zależało jak potoczy się impreza. Dobrze jest więc wybrać salę weselną w miejscu, gdzie będzie możliwy nocleg do wynajęcia, a także parking dla gości przyjeżdżających własnym samochodem.

Dojazd do sali weselnej na terenie Trójmiasta

sala weselna trójmiastoW niektórych sytuacjach bywa i tak, że z półrocznym, a nawet rocznym wyprzedzeniem wynajmowana jest sala weselna Trójmiasto to region, gdzie możemy zorganizować łatwy przewóz osób do sali weselnej z kościoła. Jeżeli dystans pomiędzy kościołem, a salą weselną będzie bardzo krótki, to goście mogą bez problemu przejść z kościoła do sali weselnej. Natomiast w przypadku kilku kilometrów będziemy musieli zorganizować odpowiedni transport. Możemy w tym celu wynająć busa albo autobus, jeśli gości będzie bardzo wielu do przewiezienia. Dobrze jest zapoznać się z infrastrukturą sali weselnej, którą chcemy wynająć, ponieważ w okresach letnich dobrze jest wybrać salę, która posiada ogród, gdzie goście mogą wyjść i przespacerować się. Zawsze, gdy planujemy wesele powinniśmy od razu spisać kompletną liczbę gości, ponieważ określimy w ten sposób wielkość sali weselnej, którą musimy wynająć. Zawsze z właścicielem lokalu musimy porozmawiać czy alkohol będzie wstawiony i wliczony w cenę wynajmu sali weselnej, czy też musimy samodzielnie zorganizować wódkę na wesele.

Upewnijmy się również że sala będzie udekorowana i dobrze oświetlona lub zdecydujemy się na ten krok samodzielnie. Czasami pary młodych chce według własnego projektu udekorować salę na wesele. Nie zapominajmy również o tym, aby zapewnić odpowiednie miejsce dla zespołu weselnego albo dla didżeja zależności, na co się zdecydujemy.