Jak zdobyliśmy klientów do zabiegów na ciało

 

Razem z żoną od dawna zastanawialiśmy się nad tym, czym moglibyśmy się zajmować, by na własną rękę móc na siebie zarabiać. Musieliśmy coś otworzyć, problem był jedynie taki, że kompletnie nie wiedzieliśmy, za co, i w jaki sposób, powinniśmy się zabrać.

Dobrym pomysłem byłoby robienie tanich zabiegów na ciało

tanie zabiegi na ciało w BydgoszczyNa pomysł ten wpadła moja żona, która ze szczegółami opisała mi, dlaczego to musi wypalić. Przede wszystkim, każda kobieta chciałaby raz na jakiś czas zrobić sobie zabieg na ciało. Problem jest taki, że znacznej większości na to nie stać – ceny są zbyt zaporowe. Rozwiązanie było proste – trzeba było zabrać się za tanie zabiegi na ciało w Bydgoszczy. Nie musiałyby być one tak ekskluzywne jak te, które obecnie są wykonywane, ale w zamian byłyby dostępne dla znacznie większego grona odbiorców. Okazało się, że pomysł ten był strzałem w dziesiątkę. Biznes otworzyliśmy pół roku temu, i już pierwszego miesiąca zarobiliśmy wystarczająco, by się utrzymać bez strat. Od tamtego momentu nasze zyski z każdym miesiącem tylko rosły i rosły – mieliśmy całe mnóstwo zadowolonych klientów, którzy regularnie wracali do nas razem ze swoimi znajomymi. Oczywiście każdemu kto kogoś przyprowadził była proponowana zniżka, co bardzo dobrze działało na ruch w naszym biznesie. Wiedziałem, że wkrótce będziemy na tym zarabiać tak dużo, że spokojnie będziemy mogli zająć się kolejną działalnością, a tą zaś jedynie nadzorować. Tym jednak razem to ja chciałem być pomysłodawcą nowego biznesu – na szczęście miałem już gotowy cały biznesplan, który mojej żonie bardzo się spodobał.

Od dawna żyjemy w taki sposób, by nieustannie się rozwijać. To jedyna droga do tego, by z każdym dniem być inteligentniejszym, bardziej świadomym, oraz by nie tracić ostrości umysły wraz z wiekiem. Ciągłe podnoszenie poprzeczki i rozwój to bardzo ważne rzeczy.