Jakie są ceny reklam na karoserii samochodu?

 

Gdy po trzech miesiącach od otworzenia mojego biznesu, klientów było tak mało, że kot napłakał, pomyślałam, że gdzieś popełniłam błąd, czegoś nie dopilnowałam, o czymś zapomniałam. Ludzie nie tyle co u mnie nie kupowali, co w ogóle nie przychodzili, czyli „zaszwankowała” reklama.

Czy warto umieszczać reklamy na samochodach?

reklama na samochodzie cenaPomyślałam o tym, że na samym początku poszły ulotki, reklama w gazecie i w Internecie. Co jeszcze można zrobić? Wtedy mnie oświeciło. Mam tyle samochodów! Mam samochód mojego męża, mam swój, mają moi rodzice, jest ten służbowy – wszystkie do obklejenia! Reklama na samochodzie, to koszt jednorazowy. Potem będzie podróżować po Polsce z moimi danymi. Czemu ja na to wcześniej nie wpadłam? Byłam zła na siebie, że zmarnowałam trzy miesiące. Reklama, mogła jeździć z samochodem mojego męża po całym powiecie. Mogła na drugim końcu miasta robić reklamę z samochodem moich rodziców. Na pewno by mi nie odmówili. Szybko sprawdziłam ile by to mnie wyniosło. Gdy wklepałam w Internet: „reklama na samochodzie cena” nie wyjaśniło mi to zbyt wiele. Wszystko właściwie zależało od powierzchni, którą chciałam obkleić i formy reklamy. Zupełnie inaczej będzie się przedstawiała cena literek i obrazka, a zupełnie inaczej, gdy będzie wszystko na tle. Musiałam napisać do paru firm, podając parę szczegółów i prosząc o jakąś wstępną symulację. Interesowała mnie choć szacunkowa kwota, bym wiedziała czy mam się za to brać. Podałam rodzaje samochodów, cel jaki chcę uzyskać i prośbę o podanie widełek. Z otrzymanych odpowiedzi, po kilku dniach wybrałam agencję reklamową.

Stać mnie było na początku na jeden samochód. Dobre i to. Z czasem mogłam wykonać kolejne ruchy, ale już wiedziałam, że podążam w dobrym kierunku. Mobilność, dobra widoczność i brak opłaty za dzierżawę, to plusy, których nic nie przebije.