Karmy dla kotów marki Animonda

 

Jako ludzie jemy regularne i zbilansowane posiłki dostosowane do naszych potrzeb. Zauważamy też co nam służy, a co jest niekorzystnym posiłkiem dla naszego ciała. Tak samo jest w przypadku kotów, które powinny otrzymywać zdrowe posiłki każdego dnia, aby utrzymać formę oraz zapobiegać problemom z układem trawiennym.

Zdrowa kocia karma od marki Animonda

karma dla kota animondaJest to marka założona w 1991 roku w północnych Niemczech jako część firmy z branży spożywczej. Tradycja dbania o najwyższą jakość i standardy to jedna z podstawowych zasad firmy, dlatego karma dla kota Animonda jest naprawdę ciekawym wyborem dla właściciela tego pupila. Warto wspomnieć, iż skład tych karm jest uwzględniany dzięki badaniom naukowym. Marka cechuje się rezygnacją ze sztucznych składników. Dzięki temu karmy są wysokobiałkowe oraz pełne kawałków nieprzetworzonego mięsa. Nie znajdziemy w nich dodatków soi. Za to będzie w nich bogactwo witamin i minerałów, ale również tauryna i błonnik. W ofercie posiadają karmy wysokobiałkowe dla naszego kota, czyli seria Rafine oraz Carny. Z mniejszą zawartością białka, ale również wysokiej jakości, będą karmy Vom Feinsten. Marka nie zapomniała też o kotach z problemami z nerkami, układem moczowym albo cukrzycą, dla których przeznaczona jest seria Integra. Jak możemy zauważyć marka dba o jak najlepszy poziom swoich produktów oraz zauważa potrzeby różnych kotów, przez co wybierzemy karmę idealną dla naszego pupila.

Dobór odpowiedniej karmy dla kota jest czasami trudny, jednak niektóre firmy takie jak Animonda w swojej ofercie mają produkty dla zróżnicowanych potrzeb naszych pupili. Dzięki temu nasz zwierzak będzie prowadził zdrowe życie bez większych problemów z układem pokarmowym. To naprawdę ciekawa firma dla właścicieli kotów.