Kolega, który wygrywał zawody sportowe

Gdy chodziłam do szkoły podstawowej zawody sportowe były zawsze bardzo ważne. Pamiętam, że jeden chłopak z równoległej klasy był naprawdę wybitnie dobry. Po prostu świetnie biegał. Nikt nie miał takiego czasu na krótkie dystanse jak on.

Kolega miał zawsze najlepszy czas

pomiar czasu na zawodachGdy w Trójmieście odbywały się jakieś zawody to właśnie on zawsze wygrywał. I to wygrywał w wielu konkurencjach. Bo startował tam gdzie się tylko dało. Kiedyś taka organizacja zawodów wyglądała zupełnie inaczej niż dziś. Zresztą zawody były organizowane naprawdę rzadko. Na przykład z okazji Dnia Dziecka pamiętam, że zawsze odbywały się zawody sportowe. Dziś organizacja zawodów jest dużo prostsza. Może też dlatego,że po prostu jest dużo więcej obiektów sportowych niż to miało miejsce kilkanaście lat temu. Dziś takie zawody mogą być przecież zorganizowane praktycznie wszędzie. Był zawsze pomiar czasu na zawodach i ten właśnie czas z zawodów był najważniejszy. Taki pomiar czasu dla kolegi był zawsze bardzo ważny. Po prostu starał się bardzo żeby ten pomiar czasu na zawodach był najlepszy bo wiedział, że dla trenera to jest najważniejsze. Kolega po szkole średniej, w której także odnosił duże sukcesy dostał się do akademii wychowania fizycznego. Jakiś czas biegał i startował nawet w zawodach o mistrzostwo kraju. Jednak potem miał problemu ze wzrokiem i nie mógł dalej uprawiać sportu. A szkoda bo myślę, że mógł naprawdę daleko zajść. W tym momencie pracuje w Trójmieście jako barman. I widziałam go kiedyś nawet w telewizji gdy pokazywał różne sztuczki za barem.

Byłam naprawdę pod wrażeniem jego umiejętności. I chętnie kiedyś odwiedzę ten klub, w którym on jest barmanem. Jednak szkoda, że nie został znanym sportowcem. Może dziś byłby znanym sportowcem i to na całym świecie. Mógłby reprezentować nasz kraj na różnych zawodach.

Czytaj więcej na: Race-evolution.pl