Komu powierzyć kosztorysy budowlane?

Pracuję firmie która przygotowuje place zabaw dla dzieci. Przed przystąpieniem do każdej inwestycji, która wykonujemy przygotowujemy dokumenty. Każda inwestycja musi zawierać kosztorysy inwestorskie, które są dla nas niezwykle ważne potrzebujemy je żeby wiedzieć ile dane zlecenie będzie kosztować.

Kosztorysy budowlane i profesjonalne firmy je wykonujące

kosztorysy budowlaneKosztorysy budowlane zamawiamy dla firmy, której zlecamy wykonanie danego zlecenia. Firma budowlana musi na każdym zleceniu zarobić i opłacić swoich pracowników. Musi wiedzieć czy wykonanie prac będzie im się opłacać. Nasze place zabaw są chwalone przez rodziców i dzieciaki, które się na nich świetnie bawią. Kosztorysy robót budowlanych zawierają wszystkie etapy, które trzeba wykonać żeby plac zabaw ostatecznie powstał. Do placów wykorzystujemy najlepsze materiały. Współpracujemy z dobrymi i polecanymi dostawcami. Zależy nam żeby materiały, z których wykonujemy place zabaw były bezpieczne dla dzieci. Nowe zlecenie ma być wykonane w Lublinie. Dolny Śląsk nie jest naszym województwem. To będzie nasze pierwsze zlecenie w tym rejonie. Chcemy wykonać je najlepiej, żeby zrobić sobie jak najlepszą reklamę. Jak się okazało pan Michał,który zawsze kosztorysy budowlane nam przygotowywał jest na urlopie i zastępuje go pani Mirella. Pierwszy raz z nią współpracuje i mam nadzieję, że kosztorys zostanie wykonany prawidłowo i w miarę w jak najkrótszym czasie. Okazało się, ze pan Michał przekazał wszystkie szczegóły w jaki sposób kosztorys ma zostać wykonany.

 

Pani Mirella na co dzień wykonuje wyceny nieruchomości. Muszę przyznać że byłam zadowolona z jej pracy. Podeszła do tematu bardzo profesjonalnie i w krótkim czasie ukończyła kosztorys uwzględniając wszystkie nasze propozycje i prośby. Prace zaczynamy w przyszłym tygodniu mamy już grafik.

Więcej informacji na stronie www.artkoszt.pl