Kontrakt na przeciwdeszczowe kurtki robocze

Prowadzenie firmy takiej jak moja jest nieco inne, niż prowadzenie biura lub sklepu. U mnie zatrudnieni są ludzie, którzy pracują na zewnątrz również wtedy, gdy pada deszcz lub śnieg, niezależnie od temperatury, mgły czy pory roku.

W związku z tym musiałem kupić im kilka roboczych kurtek przeciwdeszczowych

kurtki robocze przeciwdeszczoweProblem był taki, że w ostatnim czasie miałem nieco mniej zleceń. Sprawiło to, że zacząłem oglądać każdą złotówkę po dwa razy, nim ją wydałem. Tak samo było w przypadku kurtek. Gdy namierzyłem wreszcie sklep, który spełniał wszystkie moje wymagania napisałem maila z pytaniem o ewentualne zniżki. Prowadziłem firmę, która kurtki robocze przeciwdeszczowe zamawiać będzie regularnie jeśli zdobędzie dobrą cenę, dlatego też liczyłem na spore rabaty. Początkowo negocjacje szły powoli, ale ostatecznie udało mi się zdobyć to, co sobie zamierzyłem. Kurtki faktycznie były bardzo wysokiej jakości, co bardzo mi się spodobało. Wiedziałem, że prędzej czy później będę musiał trochę ich dokupić – w końcu rotacja pracowników też robiła swoje, a nie każdy nosił taki sam rozmiar. Zamówienia składałem regularnie, ale zawsze było to powodowane tym, że zwyczajnie potrzebowałem coś, czego do tej pory nie miałem. Nie było tutaj sytuacji, w której kupiona w tym sklepie kurtka zniszczyłaby się lu podarła. Był to jeden z wytrzymalszych produktów, jakie przewinęły się przez moją firmę. Z ciekawości sprawdziłem też, czym jeszcze poza kurtkami zajmował się mój kontrahent. Niestety nie znalazłem żadnych innych produktów, które mógłbym od niego kupować ani dla swojej firmy, ani dla siebie prywatnie.

Moi pracownicy również docenili wysoką jakość kurtek, które zostały im dostarczone. Początkowo nie każdy był do nich przekonany, ale po pewnym czasie wszyscy docenili ich niezawodność. Na ten moment nie wyobrażałem sobie zmiany dostawcy.