Kosz ze słodyczami na podziękowania dla rodziców

 

Gdy zaczynaliśmy z moim narzeczonym organizację ślubu i wesela nie zdawaliśmy sobie jeszcze sprawy jak wiele będzie różnych spraw do pozałatwiania. Owszem, wiedzieliśmy, że jest to duże przedsięwzięcie, ale jednak nigdy tak do końca nie da się uświadomić sobie ile wysiłku które rzeczy będą nasz kosztować. 

Kosz ze słodyczami na prezent dla rodziców

kosze ze słodyczamiNajwięcej czasu nam zajęło szukanie odpowiedniej sali. Musieliśmy wziąć pod uwagę to ilu będzie gości, ilu noclegów będziemy dla nich potrzebować oraz to czy jest ona usytuowana w bezpiecznym dla weselników miejscu – na przykład – nie w pobliżu ulicy. Kolejne były zaproszenia, suknia ślubna, strój dla pana młodego. Mnóstwo ważnych organizacyjnych spraw spędzało nam sen z powiek, ale cały czas gdzieś z tyłu głowy była myśl – podziękowania dla rodziców! Mieliśmy do wyboru takie pomysły: kosze ze słodyczami, nagranie filmiku z podziękowaniami – takiego śmiesznego albo wyciskacza łez i duże storczyki. Na filmik nie starczyłoby nam czasu, a storczyki mogłyby nie przetrwać transportu, jaki by je czekał po weselu (wiele kilometrów). Dlatego też podjęliśmy decyzję o zakupie koszy ze słodyczami. Jest to bardzo fajny pomysł na tę okazję. Można zamówić gotowe zestawy, przepięknie skomponowane i kolorystycznie i smakowo pakuneczki. Dla bardziej kreatywnych jest też wersja kupienia koszy, folii, wstążek, specjalnego ozdobnego sianka, dobranie słodyczy konkretnie pod gust obdarowywanych, ale najprościej i najbezpieczniej jest chyba jednak oprzeć się o ofertę gotowych zestawów.

Nasi rodzice byli zachwyceni prezentami jakie od nas otrzymali. Kosze ze słodyczami tak bardzo podobały się nie tylko im, ale też gościom weselnym, kiedy wręczaliśmy je na środku sali, w taki uroczysty sposób. Nawet gdyby nie były tak okazałe jak te, które wybraliśmy – również byłby zachwycające, tak pięknie były przystrojone.