Koszule z szerokimi rękawami

Dosyć często powtarzającym się trendem na wybiegach jest sięganie do przeszłości i inspirowanie się modą z poprzednich lat. Obecnie również modne stały się pewne rozwiązania, które chętnie nosiły kobiety m.in. w latach 80-tych XX wieku. Jeśli chcemy wiedzieć co ubrać, aby pozostać modną, koniecznie uzupełnijmy swoją garderobę o odpowiednie ciuchy.

Bufiaste rękawy przy koszuli

koszula z bufiastymi rękawamiInspirowanie się modą z przeszłości to bardzo popularny zabieg wśród projektantów. W obecnym sezonie skupili się oni na podkreśleniu nie talii, czy innych części ciała u kobiety, ale ramion – co nawiązywać może albo do mody rodem z XIX wieku, albo do nieco bliższych nam lat osiemdziesiątych. Oczywiście z tego co można zaobserwować nie tylko na wybiegach, ale i na ulicach, kobiety najczęściej wybierają podkreślenie ramion poprzez ich wyeksponowanie i odsłonięcie – w okresie letnim królują tzw. hiszpanki. W chłodniejsze dni natomiast warto wybrać coś równie modnego, jak koszula z bufiastymi rękawami. Takie koszule idealnie sprawdzą się zarówno do stylizacji boho, jak i do innych – w zestawieniu z prostą, ołówkową spódnicą nadają się do pracy, czy na mniej oficjalne spotkania. Co ważniejsze, bluzka z takimi rękawami pasuje każdej kobiecie, dlatego bez względu na sylwetkę możemy z powodzeniem ją nosić. Wystarczy wybrać odpowiedni dla nas kolor i ewentualne zdobienia na koszuli, aby cieszyć się modnym ciuszkiem.

Jeżeli chcemy zawsze ubierać się modnie i jednocześnie z klasą, koniecznie uzupełnijmy swoją garderobę o bluzkę z bufiastymi rękawami. Jest to niewątpliwie ostatni krzyk mody, w którym każda kobieta wygląda korzystnie. Nadaje się na wiele okazji – zarówno na co dzień do pracy, jak i na wieczorne wyjście z przyjaciółkami, a dodatkowo jest wygodna.