Kupiłam olejek do włosów polecony przez siostrę

Moja siostra zakupiła sobie olejek, który jest podobno bardzo polecany do włosów. Ja zazwyczaj nie korzystałam z takich cudów ale postanowiłam spróbować. Siostry włosy po miesiącu używania były bardziej elastyczne, błyszczące i sprawiały wrażenie mocniejszych.

Pożyczyłam olejek makadamia od siostry

skuteczny olej makadamia na włosySiostra pożyczyła mi olejek żebym go sobie przetestowała. Musze sprawdzić przed zakupem czy nie jestem na niego uczulona. Moja skóra jest wrażliwa i czasem mama różne przeboje za kosmetykami. Tym razem na szczęście było inaczej. Skuteczny olej makadamia na włosy by bardzo delikatny i nie dostałam żadnej alergii. Moje włosy po pierwszy ożyciu było zupełnie inne. Bardzo spodobała mi się konsystencja olejku. Łatwo się go rozprowadzało na włosach. Byłam bardzo zadowolona z efektu, który udało mi się uzyskać. Podziękowałam siostrze za pożyczenie mi olejku na próbę i od razu podpytałam się gdzie ona go kupiła. Skuteczny olej makadamia na włosy jest dosyć drogie ale już teraz wiem, że jest wart swojej ceny. Siostra zamawia olej makadamia od sprawdzonego producenta. Postanowiłam zamówić w tym samym sklepie żeby mieć pewność, że będę zadowolona z otrzymanego towaru. Siostra także zamówiła sobie drugą buteleczkę. Kiedy składało się zamówienie na wyższa kwotę wówczas dostawało się próbki olejku w mniejszym opakowaniu, które idealnie będzie nadawało się na wyjazd weekendowy. Buteleczka olejku makadamia jest poręczna i bez problemu zmieści się w kosmetyczce.

Olejek jest moim nie odłącznym kosmetykiem. Używam go raz w tygodniu i to wystarcza moim włosom. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Moje włosy wyglądają bardzo ładnie. Sporo osób pyta się mnie jak je pielęgnuję. Cieszę się, że siostra poleciła mi ten olejek. Wcześniej nie miałam pojęcia o jego istnieniu.