Kupiłam urządzenie do zamykania naczynek

Jako szanowana kosmetyczka musiałam dbać o to, żeby w moim salonie dostępne były wszystkie zabiegi. Klientki mi ufały i wybierały tylko mój salon. Dzięki temu miałam mnóstwo klientek i nie musiałam się obawiać o nic. Sama to wszystko osiągnęłam ciężką pracą. 

Nowe urządzenie do zamykania naczynek w salonie 

laserowe zamykanie naczynekW ostatnim czasie zdecydowałam się zapisać na szkolenie z laserowego zamykania naczynek i całkiem nieźle sobie poradziłam. W szkoleniu udział brało mnóstwo osób, ale prowadzący z każdą osobą pracował indywidualnie. Kiedy zakończyłam szkolenie i zdobyłam certyfikat to od razu postanowiłam zainwestować w urządzenie, dzięki któremu mogłam wykonywać laserowe zamykanie naczynek w swoim gabinecie kosmetycznym. Poszukałam takiego sprzętu w internecie, bo chciałam przed złożeniem zamówienia porównać jeszcze ceny. Znalazłam sklep, który miał najtańszą ofertę na takie profesjonalne urządzenie i postanowiłam z niej skorzystać. Na dodatek szkoleniowiec mówił coś na temat właśnie tego urządzenia do laserowego zamykania naczynek i wiedziałam, że warto było w nie zainwestować. Zamówiłam urządzenie z opcją dostawy do salonu. Nie potrzebowałam pomocy przy poznaniu jego obsługi, ponieważ na szkoleniu wszystko zostało dokładnie omówione i nawet miałam zajęcia praktyczne. Kiedy urządzenie do mnie dotarło to od razu je rozpakowałam i sprawdziłam jak działa. Na zabieg zamykania naczynek namówiłam swoją mamę, która zdecydowanie potrzebowała takiego zabiegu. Była zachwycona efektami. 

Na zabieg laserowego zamykania naczynek zapisywało się do mnie bardzo dużo kobiet. Czasami nawet mężczyźni pytali o możliwość zabiegu i wykonałam nie jednemu panu taki zabieg. Wszyscy byli zadowoleni z moich dodatkowych usług i chętnych nigdy mi nie brakowało.