Kupno domu w Trójmieście

Ostatnie lata nie były łatwe zarówno dla mnie, jak i dla mojej rodziny. Miałem jednak spore postanowienie. Chciałem zebrać pieniądze na wkład własny na kredyt, by moja rodzina nie musiała się już cisnąć w małym mieszkaniu w bloku. Pracowałem więc długo, a kiedy osiągnąłem cel, byłem szczęśliwy. Pozostał nam tylko wybór odpowiedniego domu w okolicach Trójmiasta.

Zakup dużego domu w Trójmieście

dom na sprzedaż trójmiastoKiedy moja rodzina się powiększyła, nadal mieszkaliśmy na zaledwie pięćdziesięciu metrach kwadratowych, na dużym gdańskim blokowisku. Moje dzieciństwo było mlekiem i miodem płynące. Miałem dużo przestrzeni do zabawy i duże podwórko do dyspozycji. Chciałem, by moje dziecko miało takie, albo i jeszcze lepsze warunki. Dlatego też mocno się zawziąłem i postanowiłem pracować więcej, by szybciej zarobić sumę potrzebną na wkład własny do kredytu. Zajęło mi to dwa lata, jednak kiedy udało mi się uzbierać te pieniądze, byłem z siebie dumny. Wraz z żoną mieliśmy zdolność kredytową, więc otrzymanie kredytu było tylko formalnością. Zaczęliśmy więc przeglądać ogłoszenia nieruchomości. Interesowały nas te, w których ktoś wystawiał dom na sprzedaż Trójmiasto było lokalizacją, która wchodziła w grę, ponieważ jesteśmy bardzo zżyci z tą piękną krainą. Po paru dniach znaleźliśmy przepiękny dom na obrzeżach Gdańska, w bardzo spokojnej okolicy. Oczyma wyobraźni widzieliśmy, jak nasz syn biega po podwórku przy tym domu, a my z żoną z uśmiechem na niego spoglądamy, prosto z werandy.

Teraz kiedy mieszkamy w niedawno zakupionym domu, jesteśmy o wiele szczęśliwszą rodziną. Mamy o wiele więcej miejsca do dyspozycji. Sam dom jest wręcz przepiękny! Spełnia nasze wszelkie wymogi. Nasz synek również jest bardzo szczęśliwy, ponieważ ma do dyspozycji duże podwórko. Mamy nadzieję, że będzie to miejsce, które zapamięta na bardzo długo.