Kupno stalowego zlewu podwieszanego

 

Ostatnio zdecydowałam się zrobić remont kuchni. Większość sprzętów kuchennych już zakupiłam i zamontowałam, pozostała jeszcze kwestia zlewu. To bardzo ważny sprzęt w kuchni, dlatego zależało mi na tym, aby wybrać taki, który będzie wytrzymały i trwały. Nie mogłam się zdecydować dlatego zrezygnowałam z zakupów online i udałam się do sklepu stacjonarnego.

Zdecydowałam się na stalowy zlew do kuchni

zlew stalowy podwieszanyWiedziałam, że dzięki temu będę mogła poprosić sprzedawcę o poradę. W sklepie z artykułami gospodarstwa domowego od razu spostrzegłam sprzedawcę i poprosiłam go o radę. Powiedziałam, że potrzebuję zlewozmywaka, który będzie bardzo pojemny (ponieważ nie mam w domu zmywarki), najlepiej dwukomorowy i wytrzymały. Dodałam, że mam w kuchni bardzo mało miejsca i nie chciałabym aby zlew zajął zbyt dużo miejsca, ponieważ wtedy będę miała mało blatu. Sprzedawca odpowiedział, że w takim razie najlepszy będzie dla mnie zlew stalowy podwieszany. Taki zlew jest bardzo wytrzymały na czynniki zewnętrzne takie jak uderzenia czy zarysowania ostrymi narzędziami kuchennymi. Jest także odporny na nagłe zmiany temperatury, dlatego bez przeszkód można wylewać do niego gorącą wodę, bez obaw że z czasem tworzywo zdeformuje się albo zacznie pękać. Sprzedawca pokazał mi kilka takich zlewów, z których jeden spodobał mi się szczególnie. Zdecydowałam się go zakupić.

Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim był on bardzo wygodny i pojemny. Większa część zlewozmywaka znajdowała się pod blatem, dlatego mimo swojej pojemności nie zawierał on zbyt wiele miejsca w kuchni. Bardzo mi się w nim podobało również to, że posiada odpływ z sitkiem, które zabezpieczało rury w kuchni przed zatkaniem się. To było bardzo skuteczne rozwiązanie.