Kupno wkładek zapachowych do pisuaru

Prowadzę własną restaurację. Posiadam oczywiście toalety dla gości. W męskiej ubikacji oprócz standardowych toalet znajduje się również kilka pisuarów. Z tego powodu, że nie są one zamknięte w kabinie często z tej łazienki unosi się nie przyjemny zapach. W restauracji takie zapachu są niedopuszczalne, dlatego musiałam coś z tym zrobić. Na szczęście udało mi się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Zalety wkładek zapachowych do pisuarów

wkładki zapachowe do pisuarówDowiedziałam się skądinąd, że w takiej sytuacji najlepiej sprawdzają się wkładki zapachowe do pisuarów. Są one bardzo przydatne, ponieważ są biodegradowalne i w pełni rozpuszczają się w wodzie. Na rynku dostępne są takie wkładki o wielu różnych zapachach, niektóre z nich są bardzo mocne, dzięki czemu działają jak dodatkowy odświeżacz powietrza. Mają jednak nad standardowym odświeżaczem taką przewagę, że zwalczają nieprzyjemny zapach u źródła problemu. Dzięki temu działają szybko i są niezwykle wydajne. Najważniejsze jest jednak to, że zawsze wiadomo, kiedy je wymienić ponieważ kiedy się zużywają stają się przezroczyste, a wcześniej mają intensywny kolor. Takie wkładki przykleja się do wnętrza pisuaru, dzięki czemu zyskują one estetyczny wygląd. Po zakup takiego produktu wybrałam się do sklepu z artykułami łazienkowymi. Udało mi się kupić ten produkt w bardzo dobrej, niskiej i przystępnej cenie, z czego była bardzo zadowolona.

Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Udało mi się kupić wkładki do pisuarów o zapachu kwiatowym, dzięki czemu teraz z łazienki unosił się delikatny aromat, który w niczym nie przeszkadzał gościom mojej restauracji. Kolejną zaletą tego produktu było to, że dzięki niemu udało nam się łatwiej zachować czystość pisuarów i całej męskiej łazienki. Jestem zadowolona.