Kupuję kotu kuwetę z wejściem od góry

 

Wyobraźcie sobie, że nigdy w domu nie miałam żadnego zwierzaka. Rodzice nawet nie godzili się na chomika a teraz? Mama to ma w domu dwa psy i papużki. Ja zaś niedawno się wyprowadziłam do swojego mieszkania i przygarnęłam bezdomnego kota.

Kotu spodobała się kuweta z wejściem od góry

Kuweta dla kota z wejściem od góryChcę, żeby mój kot miał jak najlepsze warunki mieszkając ze mną. Kupiłam mu świetny drapak oraz całą masę zabawek. Jak wiecie, to moje pierwsze zwierzę i chcę mu zapewnić jak najlepszą opiekę. Pojechałam jeszcze do sklepu zoologicznego, żeby kupić jakąś porządną kuwetę. Kot musi mieć własne miejsce, gdzie przecież będzie się załatwiał. Wybór był dużo i nie do końca wiedziałam na co się zdecydować. Kuweta dla kota z wejściem od góry wydała mi się najrozsądniejszym rozwiązaniem, ponieważ jest wygodna do sprzątania. Łazienkę mam dość sporą i tam planuję tę kuwetę ustawić. Dzięki temu kot będzie miał komfortowo o spokojnie. Sprzedawca zauważył, że nie znam się zupełnie na tych wszystkich rzeczach i postanowił mi pomóc. Kuweta dla kota z wejściem od góry została mi zaprezentowana i dowiedziałam się jak należy o nią dbać i wymieniać filtry. Koszt nie był wysoki w porównaniu do pozostałych kuwet i dlatego się ostatecznie na nią zdecydowałam. W domu ją sobie złożę i kot będzie mógł z niej korzystać. Na razie ma taką małą kuwetkę, ale nie jest ona już dla niego wystarczająca. Rośnie jak na drożdżach to i kuwetę musi mieć większą. Nie macie pojęcia jak się ciesze, że w końcu mam własnego zwierzaka, którym mogę się opiekować.

często zaglądam do tego sklepu zoologicznego, gdzie kupuję karmę dla kota. Mają bardzo dobre produkty i wiem, że mój kot odżywia się właściwie. Kuweta bardzo mu się spodobała i załatwia się tam bez żadnych oporów. Dobrze wybrałam.