Kupujemy meble do kuchni

Nie ma nic lepszego niż zmiany w naszym życiu. Oczywiście takie zmiany na lepsze. Zawsze lubię, gdy coś się dzieje i z niecierpliwością oczekuję, aż będę mogła zajmować się na przykład wyposażaniem mieszkania i robieniem planów, gdzie co postawię. Umówiliśmy się z mężem, że jesienią wymienimy kilka rzeczy i nie mogłam się doczekać, aż ten dzień nastąpi.

Wybór nowych mebli do kuchni

meble do kuchni krakówNa początku planowaliśmy wymienić wszystkie meble do kuchni kraków, ponieważ nie były już w zbyt dobrym stanie. Przez około 10 lat mieliśmy taką samą kuchnię i wiadomo, że i dzieciaki i pies, ale też codzienne użytkowanie robią swoje i meble się niszczą. Wybrałam się więc do sklepu meblowego, a jest to dla mnie jak raj na ziemi i zaczęłam się inspirować meblami i zastanawiać, jakie by najbardziej pasowały do naszej kuchni. Obecnie bardzo modny jest kolor wenge, jednak uznałam, że kuchnia potrzebuje jasnych i ciepłych barw. Dlatego szukałam szafek w kolorze białym, kremowym, lub jasnym żółtym. Nie chciałam, żeby meble były zbyt ciemne. Udało mi się znaleźć szafki w idealnym kolorze- beż nadawał się do naszej kuchni jak znalazł. Idealnie będzie współgrał z naszą lodówką z jasnego drewna. Meble musiały być na wymiar, ponieważ cała nasza kuchnia nie była zbyt wymiarowa. Jednak udało się wszystko załatwić. Oprócz tego wybraliśmy też niewielki stół do kuchni, bo wiadomo, że najlepiej wszystkim smakuje w kuchni właśnie. Jadalnie są rzadko używane w domach.

Pozaznaczałam sobie wszystkie meble jakie są nam potrzebne i pokazałam je później mężowi w domu. Zaakceptował mój pomysł i następnego dnia już wszystko zamawialiśmy. Nie było sensu czekać, bo akurat były okazyjne ceny i jeszcze mogłyby nam umknąć sprzed nosa. W końcu będziemy mieli nowiuteńką kuchnię.