Kursy prawa jazdy w Krakowie

Mój syn niedawno skończył osiemnaście lat. W związku z tym wraz z mężem postanowiliśmy sprawić mu prezent niespodziankę. Bardzo interesuje się samochodami. Pomaga czasem mężowi w jego warsztacie. Uczy się w technikum samochodowym i chcę pracować wraz z nim. Mąż ma nadzieję, że Bartek w przyszłości przejmie jego firmę.

Najlepsze przygotowanie do prawa jazdy w Krakowie

prawo jazdy krakówPostanowiliśmy zapisać go do ośrodka prowadzonego przez znajomego mojego męża. Ma dobrą opinię i mam nadzieję, że Bartkowi będzie odpowiadać. Jeśli chodzi i prawo jazdy Kraków ma chyba najwięcej ośrodków. Ciężko wybrać ten jeden odpowiedni. Na szczęście jeden z klientów męża prowadzi właśnie szkołę nauki jazdy i nie musieliśmy szukać na własna rękę. Teoria trwała trzydzieści godzin. Bartek był zadowolony. Co prawda znał przepisy ruchu drogowego, ale cieszył się, że chodzi na wykłady, bo były prowadzone w bardzo przystępnej formie. Potem przyszła kolej na jazdę samochodem. Dwie pierwsze godziny spędził z instruktorem poznając budowę samochodu i możliwe przyczyny awarii. Instruktor pochwalił go za wiedzę. Syn nie mógł się doczekać, kiedy usiądzie za kierownicą. Najpierw jeździł po placyku manewrowym, później wyjechali na miasto. Część godzin jazdy spędzili na wyjazdy poza miasto. Korzystali z dróg szybkiego ruchu i jeździli do pobliskich miejscowości. Dzięki temu Bartek nauczył się jak poruszać się poza miastem. Był zadowolony z całego kursu.

Bartek zdał egzamin za pierwszym razem. Mój mąż był z niego bardzo dumny. W najbliższym czasie chce mu kupić samochód. Oczywiście używany, żeby syn mógł się jeszcze doszkalać w prowadzeniu auta. W razie jakiejś awarii sam będzie potrafił ją naprawić. Bartek jest bardzo zadowolony. Już nie może się doczekać, kiedy będzie jeździł swoich autem.